زندگینامه یاسین صفا خواننده ایرانی در برنامه گات تلنت

زندگینامه یاسین صفا موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با بیوگرافی یاسین صفا خوانده ایرانی شرکت کننده در برنامه گات تلنت آشنا کنیم.

یاسین صفا، خواننده و نوازنده جوان ایرانی است که  با شرکت در برنامه گات تلنت توانست به شهرت برسد و با دریافت کارت طلایی داوران، باعث جلب توجه بینندگان و ایرانیان شود.

در ادامه همراه ما باشدی تا با بیوگرافی یاسین صفا بیشتر آشنا شویم.

 

بیوگرافی یاسین صفا:

یاسین صفا متولد سال ۸۲ می باشد که در حال حاضر حدود ۱۸ سال سن دارد و با حضور در برنامه گات تلنت کشور پرتغال به شهرت می رسد. گات تلنت نام یک مسابقه استعدادیابی معروف می باشد که در بسیاری از کشورها نمونه ای دارد که در کشور ما نیز برنامه عصر جدید نمونه از این برنامه استعدادیابی معروف می باشد.

علاوه بر فعالیت در زمینه نوازندگی گیتار و خوانندگی، در دانشگاه نیز در رشته پزشکی تحصیل می کند و در حال حاضر دانشجوری رشته پزشکی می باشد.

بیوگرافی یاسین صفا
بیوگرافی یاسین صفا

یاسین صفا گات تلنت:

این گونه گفته می شود که یاسین صفا برای مسافرت به پرتقال سفر می کند و اما به دلایل که مربوط به محدودیت های ویروس کرونا بوده، در همین کشور ماندگار می شود و بعد از مدتی تصمیم می گیرد تا در برنامه گات تلنت این کشور شرکت کند.

او با شرکت در این مسابقه، رنگ طلایی داوران را از آن خود می کند و تشویق حضار نیز قابل توجه می باشد.

یاسین صفا گات تلنت
یاسین صفا گات تلنت

خواندن آهنگ فرزاد فرخ:

او در ابتدا آهنگی انگلیسی را اجرا می کند اما پس از اجرای اصلی اش، داوران از او می خواهند تا یک آهنگ فارسی نیز بخواند که یاسین صفا آهنگی از فرزاد فرخ را انتخاب و اجرا می کند که این اجرا در شبکه های اجتماعی بازخورد های زیادی را می گیرد.

زندگینامه یاسین صفا خواننده ایرانی در برنامه گات تلنت
زندگینامه یاسین صفا خواننده ایرانی در برنامه گات تلنت

اینستاگرام یاسین صفا:

یاسین صفا شرکت کننده برنامه گات تلنت نیز در اینستاگرام فعالیت دارد و عکس هایی از زندگی شخصی یا ویدئوهایی از نوازندگی گیتار و خوانندگی اش منتشر می کند.

شما عزیزام می توانید اینستاگرام یاسین صف را با آیدی yasinsafamusic دنبال کنید.

پیج اینستا یاسین صفا
پیج اینستا یاسین صفا
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *