زندگینامه شیوا ابراهیمی | بازیگر کاراکتر مهسا سریال خانه امن + ماجرای ازدواج

زندگینامه شیوا ابراهیمی موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان با یکی دیگر از بازیگران خوب سریال خانه امن آشنا کنیم.

شیوا ابراهیمی متولد سال ۱۳۵۵ می باشند و علاقه شان از کودکی به بازیگری موجب شده تا این حرف را دنبال کنند و حالا به عنوان یکی از بازیگران شناخته شده سیتما و تلویزیون به حساب بیایند.

ایشان دو سریال شاخص در تلویزیون بازی کرده اند که یکی شان سریال “خانه امن” نام دارد و دیگری نیز سریال “کلبه ای در مه” می باشد. که البته سریال خانه امن دارای فصل دیگری نیز است و به گفته تیم تولید آن قرار است که فصل دوم آن نیز به زودی به مرحله فیلمبرداری برسد.

در ادامه همراه ما باشید تا با بیوگرافی شیوا ابراهیمی بازیگر نقش مهسا در سریال خانه امن آشنا شویم.

بیوگرافی شیوا ابراهیمی:

شیوا ابراهیمی در بیست و نهم بهمن ماه سال ۱۳۵۵ در شهر تهران به دنیا آمده است و در دانشگاه در رشته بازیگری تئاتر، موفق به دریافت لیسانس شده و همچون بسیاری از بازیگران دیگر نیز، بازیگری را با بازی در حوزه تئاتر آغاز کرده است و حالال در سنیما، تلویزیون و تئاتر شناخته شده است.

شیوا ابراهیمی چند سال سن دارد؟
شیوا ابراهیمی بر خلاف چهره اش که تا حد خوبی جوان مانده، متولد سال ۵۵ بوده و در حال حاضر حدود ۴۵ سال سن دارد.

بیوگرافی شیوا ابراهیمی
بیوگرافی شیوا ابراهیمی

ماجرای ورود به بازیگری:

علاقه به بازیگری در خانم ابراهیمی از دوران نوجوانی وجود داشت و همچنان دوست داشت که اگر وارد دانشگاه می شود در رشته ای مرتبط با علاقه اش تحصیل کند تا اینگونه بتواند هم به درس و هم به علاقه اش برسد.

همینطور نیز شد و همزمان با ورود اش به دانشگاه، خود را مشغول فعالیت در تئاتر های دانشجویی کرد و بعد ها نیز در تئاتر های شهر تهران بازی کرد.

در تئاتر تجارب بسیار خوبی به دست آورد و توانست تکنیک های لازم برای یک بازی استاندارد را به دست آورد.

زندگینامه کامل شیوا ابراهیمی
زندگینامه کامل شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی در سریال های تلویزیونی:

از سال ۷۳ که بازی در تئاتر را آغاز کرد، حدود دو سالی در همین فضا مشغول بود تا اینکه پیشنهادی برای بازی در سریالی تلویزیونی به نام “کهنه سوار” دریافت کرد و اینگونه شانس حضور در یک سریال تلویزیون را به دست آورد.

بعد از بررسی این پیشنهاد، بازی در اثر اکبر خواجوایی را قبول کرد و در نهایت سریال کهنه سوار اولین تجربه بازیگری حرفه ای در مقابل دوربین خانم ابراهیمی را شکل داد.

زندگینامه کامل شیوا ابراهیمی
زندگینامه کامل شیوا ابراهیمی بازیگر

شیوا ابراهیمی بازیگر سریال خانه امن:

خانم شیوا ابراهیمی بعد ها با بازی در خانه امن که یک سریال در ژانر امنیتی-اطلاعاتی است به شهرت می رسد و در کنار بازیگرانی همچون امیر حسین پگاه و امین زندگانی بازی کرد. این سریال آبان سال ۹۹ روی آنتن شبکه یک رفت و حالا باید منتظر فصل دوم سریال خانه امن باشیم.

سریال کلبه ای در مه نیز دیگر اثر تلویزیونی خانم ابراهیمی می باشد که به شهرت ایشان کمک کرده است.

شیوا ابراهیمی بازیگر سریال خانه امن
شیوا ابراهیمی بازیگر سریال خانه امن

ماجرای ازدواج و بچه دار شدن در هند:

شیوا ابراهیمی مدت زیادی است که ازدواج کرده اند و حالا صاحب یک فرزند دختر به نام نفس می باشد.

نکته جالب در خصوص فرزند ایشان این است که زمان مسافرت به هند در شهری به نام پونا به دنیا می آید و پدر و مادرش را خیلی سورپرایز می کند.

بیوگرافی شیوا ابراهیمی بازیگر
بیوگرافی شیوا ابراهیمی بازیگر

حمایت از روحانی:

شاید بیشترین مشارکت سلبریتی ها را بتوان در جریان انتخابات ۹۶ نام برد که بسیاری از افراد برای حمایت از روحانی پای کار آمدند. شیوا ابراهیمی نیز از همین جمله سلبریتی هاست که در حمایت از حسن روحانی چیزی کم نگذاشت و به صورت فعال پای کار روحانی بود.

شیوا ابراهیمی و ماجرای حمایت از روحانی
شیوا ابراهیمی و ماجرای حمایت از روحانی

اینستاگرام شیوا ابراهیمی:

این بازیگر نیز همچون دیگران در فضای مجازی فعالیت دارد و از فضای مجاری برای ارتباط با هواداران اش استفاده می کند. شما می توانید از طریق آیدی shivaebrahimi پیج اینستا شیوا ابراهیمی را دنبال کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *