خلاصه داستان سریال لوتی | زمان پخش سریال لوتی و بازیگران اصلی آن

خلاصه داستان سریال لوتی، موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با زمان پخش سریال لوتی و بازیگران اصلی آن آشنا کنیم.

در سال های اخیر که مردم به سریال هایی با موضوع امنیتی بسیار علاقه مندشده و اند و اقبال عمومی نسبت به سریال هایی با چنین موضوعاتی بیشتر شده است، شبکه سه سیما در تصیمی خارج از رویه همیشگی خود، تصمیم گرفته است تا یک سریال با موضوع امنیتی را برای آنتن نوروزی خود آماده کند.

البته گمانه زنی هایی در خصوص پخش سریال بوتیمار در قاب شبکه سه نیز گفته می شود که باید منتظر ماند تا تصمیم نهایی مدیران شبکه سه چه خواهد بود و یا ممکن است که این دو سریال همزمان برای آنتن نوروزی شکه سوم سیما در نظر گرفته شود.

اما تا اتنها این مطلب همراه ما باشید و با داستان سریال لوتی آشنا شوید.

 

خلاصه داستان سریال لوتی:

مدیر عامل گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما در خصوص داستان اصلی سریال لوتی اینگونه می گوید که: لوتی تقلای یکی از سرویس‌های جاسوسی بیگانه برای ضربه‌زدن به ایران و مقابله نیروهای داخلی با این توطئه را به تصویر خواهد کشید.

البته سال گذشته که درخواست مردم برای ساخت ادامه سریال گاندو افزایش پیدا کرده بود، شنیده هایی در خصوص ساخت گاندو۲ با موضوع دستگیری روح الله زم وجود داشت که باید ببینیم تیم نویسنده به سراغ کدام موضوع امنیتی-جاسوسی کشور می رود.

 

زمان پخش سریال لوتی و بازیگران اصلی آن
زمان پخش سریال لوتی و بازیگران اصلی آن

 

آیا لوتی همان گاندو۲ هست؟

نمی توان گفت که لوتی همان ادامه سریال گاندو۱ هست یا خیر، اما با توجه به موضوع مشترک سریال لوتی و گاندو که هر دو امنیتی-جاسوسی هستند و همچنین اگر نگاهی به ترکیب بازیگران سریال لوتی که اشتراکات زیادی با سریال گاندو۱ دارد، بیاندازیم، می توان این احتمال را داد که سریال لوتی ادامه سریال گاندو۱ باشد.

 

عوامل تولید و بازیگران سریال لوتی:

با توجه به اینکه سریال لوتی در ژانتر امنیتی-جاسوسی ساخته شده است، می توان این انتظار را داشت که یک کارگردان با تجربه ساخت این سریال را به عهده داشته باشد تا بتواند از پس ملاحضات سیاسی و امنیتی آن بر بیاید و دقیقا نیز همینطور است و کارگردانی این سریال به عهده جواد افشار است که سابقه ساخت سریال گاندو را در کارنامه اش نیز دارد.

با توجه به اینکه به صلاحدید عوامل تولید این سریال، هنوز جزئیات زیادی در خصوص سریال لوتی رسانه ای نشده است، اما بنابر شنیده ها می توان گفت که در سریال لوتی، بازیگرانی همچون داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، خسرو سهراز، پندار اکبری، سیاوش قاسمی، بهمن دان و علی افشار حضور داشته باشند.

 

عوامل تولید و بازیگران سریال لوتی
عوامل تولید و بازیگران سریال لوتی

 

ریزش ساختمان چندطبقه در حین تولید سریال:

سیاوش قاسمی که از بازیگران سریال لوتی به شمار می رود در خصوص سکانش ریزش ساختمان چند طبقه در سریال لوتی اینگونه می گوید که:

وی با اشاره به ریزِش ساختمان چند طبقه‌ای در یکی از سکانس‌های سریال، تأکید کرد: جالب است بدانید در سریال سکانسی فیلمبرداری می‌شد که ساختمان چند طبقه‌ای بدون اینکه بازیگران خبر داشته باشند ریزش می‌کند. البته تا جایی که اطلاع دارم گروه فیلمبرداری می‌دانستند.

وقتی این صحنه را پشت مانیتور می‌دیدیم آن‌قدر طبیعی بود که در سینمای هالیوود هم دیده نمی‌شود. بیشتر این صحنه‌ها در کروماکی طراحی می‌شود، اما جواد افشار اصرار داشت این صحنه طبیعی باشد. منتظر کاری بسیار جذاب و دیدنی باشید که امسال عید نوروز ۱۴۰۰ با گاندو رقم خواهد خورد.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *