خلاصه داستان سریال بوتیمار | اسامی بازیگران و زمان پخش

خلاصه داستان سریال بوتیمار ، موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با سریال شبکه ۳ سیما آشنا کنیم.

بوتیمار یکی از سریال های جذاب صدا و سیما برای آنتن بعد از ماه رمضان ۱۴۰۰ می باشد که قرار است در پانزده قسمت و با موضوعی طنز-اجتماعی پخش شود.

در خلاصه داستان این سریال آمده که بوتیمار همیشه در تشنگی به سر می برد اما آن هنگام که به رودخانه و یا دریا می رسد نگران می شود که مبادا آب دریا تمام شود و او از تشنگی بمیرد ، پس آب نمی ورد و تشنه می ماند ، بوتیمار همیشه نگران فرداست …

سریال بوتیمار
سریال بوتیمار

بوتیمار سریال شبکه سه:

سریال بوتیمار که در ابتدا قرار بود نام اش ویلا باشد، اثری است به کارگردانی علیرضا نجف زاده و به تهیه کنندگی مهران مهام و نویسندگی سعید جلالی قرا است از ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ هر شب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه و در پانزده قسمت روی آنتن شبکه سه برود.

البته ابتدا قرار بود که شبکه سه برای نوروز ۱۴۰۰، دو سریال را روی آنتن ببرد اما به نظر تصمیم مدیران تغییر کرده است و قرار است سریال لوتی (گاندو۲) به عنوان سریال نوروزی شبکه سه روی آنتن برود.

این سریال که گفته می شود در ژاتر کمدی-اجتماعی می باشد، داستان اصلی اش حول محور ماجراهای سفر نوروزی یک کارمند به شمال کشور است که در در طول این ماجرا برایش اتفاقاتی می افتد و داستان فیلم این اتفاقات را پوشش می دهد.

 

بوتیمار سریال شبکه سه
بوتیمار سریال شبکه سه

 

بازیگران سریال بوتیمار:

در این سریال که قرار است از شبکه سوم سیما روی آنتن برود، بازیگران با تجربه در زمینه سریال های طنز به ایفای نقش پرداخته اند. برخی از بازیگران این سریال که حضورشان قطعی شده است عبارتند از:

سارا مقربی ، حمید لولایی، مرجانه گلچین، هدایت هاشمی، اشکان اشتیاق، علی صبوری، سپند امیر سلیمانی، ندا کوهی، علیرضا درویش، سلمان خطی، حسین توهمی، سامی غریبی ساناز سماواتی، ملیحه بقایی ، دانیال جعفری و بازیگر خردسالی به نام سامی غریبی.

 

خلاصه داستان سریال بوتیمار
خلاصه داستان سریال بوتیمار

 

استفاده از ترکیبی متفاوت به گفته کارگردان فیلم:

کارگردان سریال بوتیمار در خصوص انتخاب بازیگران می گوید که:

شاید نقطه عطف سریال بوتیمار در این باشد که به ترکیب متفاوتی از بازیگران نسبت به همیشه رسیده ایم و این اتفاق در روند کار اگر چه گاهی ما را دچار خلل و کندی در تولید می کند اما قطعا می تواند نتیجه ای متفاوت داشته باشد؛ چرا که بازیگران کاربلد مازندرانی و به خصوص کودکان فضای سریال را متفاوت کرده اند.

اسامی بازیگران و زمان پخش سریال بوتیمار
اسامی بازیگران و زمان پخش سریال بوتیمار
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *