بیوگرافی یاسمن قلی پور بازیگر نقش سپیده در سریال بچه مهندس

بیوگرافی یاسمن قلی پور بازیگر نقش سپیده در سریال بچه مهندس موضوعی است که قصد داریم این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با یکی از بازیگران خوب کشورمان آشنا کنیم.

یاسمن قلی پور از جمله بازیگران سریال بچه مهندس ۴ می باشد که در شب های ماه رمضان ۱۴۰۰ از شبکه دوم سیما روی آنتن می رود. در ادامه همراه ما باشید تا با زندگینامه بازیگر نقش سپیده سریال بچه مهندس بیشتر آشنا شویم.

زندگینامه یاسمین قلیپور:

یاسمن قلی پور متولد دهه هفتاد می باشد و در شهر تهران به دنیا آمده و در زمینه بازیگری تئاتر و تلویزیون فعالیت دارند. اولین تجربه حرفه ای خود را در زمینه بازیگری به واسطه بازی در سریال بچه مهندس ۳ به دست آوردند و حالا در فصل جدید این سریال که ویژه ماه رمضان ۱۴۰۰ می باشد، مجددا به تلویزیون برگشته است.

زندگینامه یاسمین قلیپور
زندگینامه یاسمین قلیپور

حضور در تئاتر:

یاسمن قلی پور نیز همانند دیگر بازیگران حرفه ای کشورمان، بازیگری را از تئاتر آغاز کرده اند و در نمایش هایی همچون “ظهر عصر جمعه” و “پرتی” حضور درخشانی داشته اند.

عکس های جدید یاسمین قلیپور
عکس های جدید یاسمن قلیپور

بازیگر نقش سپیده سریال بچه مهندس ۴:

خانم قلی پور پس از حضور در فصل سوم با نقش پلیس در کنار کامران تفتی بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و علی غفاری کارگردان این سریال در نظر گرفت تا از او در فصل چهارم این سریال نیز استفاده کند.

بیوگرافی یاسمن قلی پور بازیگر نقش سپیده در سریال بچه مهندس
بیوگرافی یاسمن قلی پور بازیگر نقش سپیده در سریال بچه مهندس

بچه مهندس نام سریالی است که که در سه مرحله کودکی، نوجوانی و جوانی کاراکتری به نام جواد جوادی را که کودکی بی سرپرست است را به نمایش می گذارد.

بازیگر نقش سپیده سریال بچه مهندس
بازیگر نقش سپیده سریال بچه مهندس ۴

آیدی اینستاگرام یاسمن قلی پور:

پیج اینستاگرام یاسمن قلی پور در فضای مجازی فعالیت دارند اما پیج اینستاگرامی در حالت خصوصی یا پرایویت قرار دارد اما از طریق آیدی yasamangholipour1 می توانید ایشان را در اینستاگرام فالو کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *