بیوگرافی چاعاتای اولوسوی بازیگر و مدل ترکیه ای

بیوگرافی چاعاتای اولوسوی بازیگر ترکیه موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با زندگینامه یکی دیگز از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ترکیه آشنا کنیم.

این بازیگر و مدل مشهور ترکی متولد سال ۱۹۹۰ میلادی می باشد و پدر مادرش در یک روستای زیبا در ترکیه زندگی می کردند و حالا پسرشان از مشهوری ترین بازیگران سینما و تلویزیون ترکیه است که مسیر شهرت با مدلینگ برند های فشن آغاز کرده است.

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با چاعاتای اولسوی و حواشی مربوط به زندگی اش آشنا شویم.

زندگینامه چاعاتای اولوسوی:

چاعاتای اولوسوی در بیست و سوم سپتامبر سال ۱۱۹۰ در منطقه ای به نام باقرکوی شهر استانبول به دنیا می آید و اصالتا ترکیه نیست چرا که در مصاحبه ای گفته بود که پدرش اصالتا بلغارستانی و مادرش نیز اهل بوسنیا است که مدتی است به ترکیه مهاجرت کرده اند و شهروند این کشور شده اند.

تنها یک برادر نیز دارد که کوچکتر از خودش است.

زندگینامه چاعاتای اولوسوی
زندگینامه چاعاتای اولوسوی

شهرت با مدلینگ:

چاعاتای اولوسوی بیشتر شهرت اش را با فعالیت در حرفه مدلینگ به دست آورد و از حدود سال ۲۰۰۹ بود که یک جوان خوش قد و خوش چهره توانست توجه آژانس های تبلیغاتی را به خود جلب کند و به عنوان مدل فعالیت خود را آغاز کند.

ویژگی های ظاهری که او را بسیار جذاب کرده بود، توانست در همان سال اول فعالیت اش، جایزه بهترین مدل مرد ترکیه را به دست آورد و بیشتر مورد توجه نشریه ها و آژانس های تبلیغاتی قرار گیرد.

بیوگرافی چاعاتای اولوسون
بیوگرافی چاعاتای اولوسون

پیشنهاد بازیگری:

بعد از اینکه به عنوان مدل برتر مرد ترکیه معرفی می شود، توجهات زیادی را به خود جلب می کند و در سطح ترکیه به شهرت زیادی دست می یابد.

و طبیعتا فیلمسازان نیز به دنبال استفاده از محبوبیت اولوسوی به او پیشنهادات مختلفی برای بازیگری در فیلم ها و سریال ها را می دهند.

در نتیجه این ها وی خود را مدتی صرف آموزش دیدن تکنیک های بازیگری می کند و در نتیجه آن با گذشت یکسال و در ۲۱ سالگی به عنوان بازیگر در سریال “فریحا” به صورت رسمی وارد عرصه بازیگری می شود.

زندگینامه چاعاتای اولوسون
زندگینامه چاعاتای اولوسون

درخش در عرصه بازیگری با سریال جزر و مد:

گویا استعدادش در بازیگری نهفته بود و به تازگی کشف شده بود، به طوریکه پیشنهادات دریافتی از سوی تهیه کنندگان مختلف بعد از حضور او در سریال فریحا، بیشتر شد و بسیار او را کاندید نقش های اصلی اثرشان می دانستند.

او بعد از سریال فریحا، توانست در سریال “جزر و مد” در کنار سرنای ساریکایا بازی کند و به خوبی از پس بازی در کاراکتر “یامان کوپر” بربیاید و برای بازی در این نقش، جایزه بهترین بازیگر مرد سال ترکیه را دریافت کند و دوباره توجه نشریات را به خود جلب کند و شهرت و محبوبیت بیشتری نصیب خود کند.

بیوگرافی چاعاتای اولوسوی بازیگر سریال نفوذی
بیوگرافی چاعاتای اولوسوی بازیگر سریال نفوذی

همکاری با برند کالینز:

در سال ۲۰۱۶ و در حالیکه ۲۶ سال سن داشت، پیشنهاد جذابی از سوی برند کالینز دریافت می کند که موجب می شود تا وی بعد از مدت ها، مجددا به عرصه مدلینگ باز گردد.

زندگینامه بازیگر گودال چاعاتای اولوسوی
زندگینامه بازیگر گودال چاعاتای اولوسوی

همسر چاعاتای اولوسوی:

چاتای اولسوی تا کنون ازدواج نکرده است اما بعد از شهرت اش روابط پیچیده ای داشت که هز از چند گاهی باعث ایجاد حواشی او برای او میشد که در این خصوص می توان به رابطه عاشقانه اش با جیدا گوننچ در سال ۲۰۱۱ و رابطه با سرنای ساریکایا در سال ۲۰۱۴ اشاره کرد.

علاقه مندی ها:

در مصاحبه ای گفته بود که به شدت به خال کوبی کردن علاقه مند است و دوست دارد روی بدن اش خالکوبی های زیادی داشته باشد.

دایی و پدرش نیز نقاش های خوبی هستند و این موضوع به صورت توانایی ذاتی در چاتای اولوسوی نیز وجود دارد و هر از چند کاهی نقش رنگ روغن می کند.

زندگینامه چاعاتای اولوسو سریال نفوذی
زندگینامه چاعاتای اولوسو سریال نفوذی

پیج اینستا چاعاتای اولوسوی:

این بازیگر و مدل معروف ترکیه، در فضای مجازی نیز فعالیت دارد و حدود ۶ میلیون در اینستاگرام فالوور دارد و پست هایی را از زندگی شخصی و حرفه ای اش منتشر می کند که می تواند برای هواداران اش بسیار جذاب باشد.

برای مشاهده صفحه اینستاگرام چاعاتای اولوسوی می توانید روی آیدی cagatayulusoy کلیک کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *