بیوگرافی پریسا گلدوست بازیگر سریال صبح آخرین روز

بیوگرافی پریسا گلدوست  موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با پریسا گلدوست بازیگر سریال صبح آخرین روز آشنا کنیم.

پریسا گلدوست بازیگر دهه پنجاهی کشورمان است که در با بازی در سریال زمانه به شهرت رسید و توانست نام خود را در لیست بازیگران شناخته شده تلویزیون تبدیل کند.

حال او در تازه ترین کار خود در ساخته حسین تبریزی به نام “صبح آخرین روز” حضور دارد و با این سریال که زندگینامه شهید هسته ای حسین شهریاری می پردازد مجددا به تلویزیون برمی گردد.

تا انتها این مطلب همراه ما باشید تا با زندگینامه پریسا گلدوست بیشتر آشنا شویم.

 

زندگینامه پریسا گلدوست:

پریسا گلدوست یکی از بازیگران فعال و کم حاشیه در بازیگری است که علیرغم سال ها فعالیت در این حوزه، تا کنون توانسته به شهرت مناسبی دست یابد اما وی برای مخاطبان حرفه ای سریال های تلویزیونی بازیگر شناخته شده ای است.

وی متولد آبان ماه سال ۱۳۵۴ می باشد و در شهر تهران به دنیا آمده و در نوجوانی به بازیگری علاقه مند می شود و در بیست سالگی با بازی در یک فیلم سینمایی وارد حوزه حرفه ای بازیگری می شود.

پریسا گلدوست
پریسا گلدوست

ورود به بازیگری:

همانطور که گفتیم در بیست سالگی با فیلم سینمایی پاکباخته بدون داشتن تجربه قبلی در بازیگری تلویزیون، وارد سینما می شود و اثر خوبی از خود به جای می گذارد.

پس از اولین تجربه خود در بازیگری، برای بازی در یک اثر سینمایی ماندگار دیگر به نام “خواهران غریب” به ایفای نقش می پردازد و در کنار بازی با بازیگران حرفه ای دیگر به شهرت خوبی دست می یابد.

بیوگرافی پریسا گلدوست
بیوگرافی پریسا گلدوست

ورود به عرصه بازیگری در تلویزیون:

وی در سال ۹۸ در یک سریال به نام “زیر همکف” بازی کرد و توانست اولین تجربه حضور در یک اثر سریالی تلویزیونی را به دست آورد. فصل دوم این سریال نیز ساخته شد.

پریسا گلدوست در سال ۹۱ پس از اینکه در تجارب بسیار خوبی در زمینه بازیگری با کارهای سینمایی که داشت به دست آورد، برای همکاری با حسن فتحی برای بازی در سریال زمانه دعوت شد و با بازی در این سریال توانست خود را به مخاطبین تلویزیون معرفی کند و به شهرت برسد.

وی در سریال های دیگری نز از جمله، هزاران چشم، یکی مثل من و صبح آخرین روز بازی کرده است.

پریسا گلدوست بازیگر سریال صبح آخرین روز
پریسا گلدوست بازیگر سریال صبح آخرین روز

پریسا گلدوست در سریال صبح آخرین روز:

پریسا گلدوست در تازه ترین فعالیت هنری خود در یک اثر سریالی برای تلویزیون بازی می کند.

سریال صبح آخرین روز روایتگر زندگینامه شهید حسین شهریاری است که از تولیدات سیمای زنجان به حساب می آید و قرار است در اواخر اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ در سی قسمت ۵۰ دقیقه ای روی آنتن شبکه دوم سیما برود.

ماجرای سریال صبح اخرین روز از صبح ترور شهید حسین شهریاری که از دانشمندان هسته ای می باشد، شروع می شود و به عقب باز می گردد و به زندگینامه این شهید هسته ای در دوران دانشجویی، فعالیت های علمی، نوجوانی و جوانی می پردازد.

این سریال که در سی قسمت ۵۰ دقیقه ای تولید شده است، ساخته حسین تبریزی می باشد و بازیگران به نام دیگری همچون فرحان فرحناک، سپیده خداوردی ،اردشیر رستمی، شهرام عبدلی، مهران رجبی، میرطاهر مظلومی، حسین اسدی و… بازی کرده اند.

پریسا گلدوست در سریال صبح آخرین روز
پریسا گلدوست در سریال صبح آخرین روز

همسر و ماجرای ازدواج:

در خصوص ازدواج و همسر پریسا گلدوست اطلاعات زیادی در دست نیست.

اینستاگرام:

خانم گلدوست نیز مانند دیگر بازیگران دارای یک پیج اینستاگرام می باشد که می توانید از طریق آیدی parisagoldoost آنرا دنبال کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *