بیوگرافی پردیس پورعابدینی | ماجرای دوستی پردیس پورعابدینی و ریحانه پارسا

بیوگرافی پردیس پورعابدینی ،موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با زندگینامه کامل این هنرمند خوب کشورمان آشنا کنیم.

متولد بهار سال ۱۳۷۹ می باشد و در زمینه بازیگری سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت دارند و با شرکت در دوره های بازیگری توانسته اند که به بازیگری موفق در حوزه بازیگری تبدیل شوند.

در ادامه همراه ما باشید تا شما عزیزان را با زندگینامه پردیس پور عابدینی آشنا کنیم.

زندگینامه پردیس پورعابدینی:

پردیس پورعابدینی در بیست و دوم فروردین ماه سال ۱۳۷۹ در شهر تهران به دنیا آمده اند و در زمینه بازیگری فعالیت دارند.

از کودکی به بازیگری علاقه مند بوده اند و در نوجوانی در حالیکه ۱۸ سال داشتند برای شرکت در کارگاه های آموزش بازیگری مسعود کیمیایی ثبت نام می کنند و مانند بسیاری از دیگر بازیگران موفق سینمای کشورمان، بازیگری را از تئاتر شروع کرده اند و در چندین نمایش موفق نیز حضور داشته اند.

بیوگرافی پردیس پورعابدینی
بیوگرافی پردیس پورعابدینی

شهرت پردیس پورعابدینی:

پردیس پور عابدینی با سریال “آقازاده” که از سرویس شبکه خانگی پخش می شد به شهرت قابل توجه ای رسید. پردیس پورعابدی در خصوص شهرت گفته بود که دوست دارد بیشتر بازیگر خوبی باشد تا اینکه تنها به شهرت رسیده باشد.

پردیس پورعابدینی
پردیس پورعابدینی

او در خصوص اولین تجربه بازیگری خود در مقابل تلویزیون اینطور گفت بود که آقای توفیقی برای دیدن یک نمایش ما در تئاتر آمده بود که یک ماه بعد از دفتر ایشان با من تماس گرفتند تا برای تست بازی در آقازاده بروم و بعد از چند جلسه برای بازی در نقش راضیه قبول شدم.

البته او قبل از این سریال در چند فیلم کوتاه به ایفای نقش پرداخته بود که چندان مورد توجه قرار نگرفته بود.

شهرت پردیس پورعابدینی
شهرت پردیس پورعابدینی

ماجرای دوستی پردیس پورعابدینی و ریحانه پارسا:

پردیس پورعابدینی به دلیل همکاری که با ریحانه پارسا داشته، از دوستان او به شما می رود و در مصاحبه ای در خصوص فعالیت های برخی از همکارانش در فضای مجازی برای رسیدن به شهرت اینطور می گوید:

می دانم که یکی دو بازیگر جوان که قبلا با آقای عنقا به شهرت رسیدند با فعالیت هایی که در فضای مجازی داشتند یکسری حواشی بوجود آوردند. من در مقام قضاوت آنها نیستم ، فارغ از درستی یا نادرسی این رویکرد ، به نظرم هر کس در انتخاب مسیر زندگی خود مختار است.

عکس های جدید پردیس پورعابدینی
عکس های جدید پردیس پورعابدینی

من به همه همکارانم چه جوان و چه پیشکسوت احترام می گذارم و برایشان آرزوی موفقیت دارم ، من شخصیت آرامی دارم و نمی خواهم با تکیه بر فضای مجازی و حواشی آن مطرح شوم

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *