بیوگرافی وحید شکری مداح معروف مشهدی | ماجرای شهرت وحید شکری

بیوگرافی وحید شکری مداح معروف مشهدی موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان را با یکی دیگر از مداحان کشور آشنا کنیم.

وحید شکری از مداحان باسابقه و خوش صدای مشهدی است که نوحه خوانی را از دوران نوجوانی در هیئت های شهر مشهد آغاز کرده است و حالا مدتی است که در بسیاری از نقاط کشور شناخته می شود و سبک نوحه خوانی اش طرفداران زیادی دارد.

وحید شکری مداح سبک شور:

وحید شکری را بسیاری با نوحه های سبک شور می شناسیم و بسیاری از بچه هیئتی هایی که پای مراسم وحید شکری هستند، به دنبال همان شور و هروله در عزاداری هستند و به همین دلیل بیشتر از قشر جوان جامعه، طرفدار این مداح هستند.

زندگینامه وحید شکری
زندگینامه وحید شکری

شهرت وحید شکری:

همانطور که می دانید، هر مداحی با یک مداح ماندگار می شود و به شهرت می رسد وبه نوعی برخی از مداحی هایشان بسیار شنیده می شود و باعث شهرت آنها می شود.

خود کربلایی وحید شکری در مصاحبه ای اشاره می کند که نوحه ای به نام “یه بغضی دارم خرابم میکنه” برای امام حسن علیه السلام خواندم که بسیار شنیده شد و مورد توجه قرار گرفت.

بیوگرافی وحید شکری
بیوگرافی وحید شکری

دغدغه وحید شکری چیست؟

وحید شکری می گوید که بزرگترین دغدغه من برای جوانان، همان دغدغه است که همه دارند، یعنی یک شغل خوب و ازدواج.

او در ادامه می گوید که برخی از بچه هیئتی ها راه را اشتباه می بروند، کسی که اهل سینه زدن و گریه کردن است نباید تا دیروقت هیئت باشد و فردای آنروز تا لنگ ظهر خواب باشد.

در صورتیکه شایسته است تا جوان هیئتی برای خود کسب و کاری داشته باشد تا بتواند با توانایی مالی بیشتر، در دستگاه امام حسین خدمت کند.

زندگینامه کامل وحید شکری
زندگینامه کامل وحید شکری

همسر وحید شکری:

در خصوص ازدواج وحید شکری اطلاعات دقیقی در دست نیست و ایشان تا کنون در مصاحبه ای نیز در این خصوص صحبت نکرده اند و چنانچه خبری از این موضوع به دست مان برسد، در همین مطلب شما را نیز در جریان خواهیم گذاشت.

زندگینامه وحید شکری مداح
زندگینامه وحید شکری مداح

پیج اینستاگرام وحید شکری:

در اینستاگرام پیج های زیادی به نام این مداح معروف وجود دارد اما در این بین پیج vahid_shokri118 بیشترین دنبال کننده را دارد و محتمل ترین گزینه به پیج شخصی وحید شکری همین پیج می باشد.

در این پیج ویدئوهایی از نوحه خوانی کربلایی وحید شکری در مراسمات مختلف وجود دارد که می توانید مشاهده کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “بیوگرافی وحید شکری مداح معروف مشهدی | ماجرای شهرت وحید شکری

اینهمه سوال پرسیدین ازش ، یه سوال هم می پرسیدین که چند سالشه ؟
متولد چه سالیه ؟
اگه میدونین بهم خبر بدین که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • بیوگرافی
  • بیوگرافی وحید شکری مداح معروف مشهدی | ماجرای شهرت وحید شکری