بیوگرافی نیکیتا سوسنی خواننده استیج و ماجرای شهرت اش + عکس های جدید

بیوگرافی نیکیتا سوسنی موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان را با خواننده ای آشنا کنیم که خوانندگی را از برنامه ای به نام استیج آغاز می کند و حالا به صورت حرفه ای در حال دنبال کردن حرفه خوانندگی است.

وی علاوه بر خوانندگی به نوازندگی و رقص حرفه ای نیز مشغول است و در ۲۰ سالگی به ایتالیا مهاجرت می کند و حالا در این کشور ساکن است. در ادامه با این خواننده جوان بیشتر آشنا خواهیم شد.

زندگینامه نیکیتا سونیکی:

نیکیتا سوسمی در خانوده ای هنردوست و مرفع به دنیا آمده و از آنجایی که مادرش، به رقص علاقه مند بوده و در مسابقات رقاصی شرکت می کرده که موجب علاقه نیکیتا به رقاصی می شود و از آن موقع تا کنون رقاصی را در کنار خوانندگی ادامه داده است.

فامیلی اصلی اش سوسنی است اما نا هنری اش را سونیکی انتخاب کرده و حالا به نیکیتا سونیکی معروف است.

زندگینامه نیکیتا سونیکی
زندگینامه نیکیتا سونیکی

ماجرای ورود به خوانندگی:

از آنجایی که در خانواده ای هنر دوست رشد کرده، از همان سنین کودکی زمینه نوزاندگی ساز را داشته و از ۷ سالگی شروع به نواختن ویولن می کند و تا ۱۵ سالگی به صورت حرفه ای نوازندگی ویولن را پی می گیرد تا اینکه احساس می کند بهتر است در کنار نوازندگی، خوانندگی را هم ادامه دهد.

پش از آن به صورت جدی خوانندگی را تمرین می کند تا اینکه در یک برنامه خوانندگی به نام استیج شرکت می کند که پس از آن انگیزه اش برای پیشرفت در خوانندگی بیشتر می شود و حالا چندین قطعه موسیقی و کلیپ ساخته است.

بیوگرافی نیکیتا سوسنی خواننده استیج
بیوگرافی نیکیتا سوسنی خواننده استیج

شانس همکاری با آرش:

البته قبل از حضور در برنامه استیج، در یک جشن دورهمی به اصرار مادرش می خواند که یکی از حاضرین در آن جشن، نیکیتا را به آرش خواننده پاپ معروف معرفی می کند اما به این دلیل که در آن دوره مضغول له تحصیل بوده است، همکاری آنها جدی نمی شود و نیکیتا تحصیلات اش را ادامه می دهد.

عکس های جدید نیکیتا سونیکی
عکس های جدید نیکیتا سونیکی

مهاجرت به ایتالیا:

در ۲۰ سالگی تصمیم می گیرد که به ایتالیا مهاجرت کند و برای انیکه بتواند راحت تر در این کشور زندگی کند، خیلی زود زبان ایتالیایی یاد می گیرد. پس از مهاجرت به ایتالیا، علاوه برخوانندگی و نوازندگی، طراحی رقص را نیز به صورت جدی تری دنبال می کند.

عکس های نیکیتا سونیکی
عکس های نیکیتا سونیکی

همسر نیکیتا سوسنی:

نیکتا سوسنی تا کنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد که به محض دریافت خبری مبنی بر ازدواج وی، این مطلب را بروزررسانی خواهیم کرد و جزئیات خبر را در اختیار شما عزیزن قرار خواهیم داد.

اینستاگرام نیکیتا سوسنی:

نیکیتا سونیکی نیز همچون دیگران در فضای مجازی فعالیت دارد و حالا در صفحه شخصی اینستاگرام اش، پست هایی را از حال و هوای زندگی شخصی و کاری اش منتشر می کند که می تواند برای طرفداران اش جذاب باشد.

شما می توانید برای دنبال کردن پیج نیکیتا سوسنی، می توانید روی آیدی nikitasonikki کلیک کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *