بیوگرافی نجم الدین شریعتی + عکس های همسر و فرزنداش

بیوگرافی نجم الدین شریعتی ،موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با زندگینامه یکی از مجریان خوش چهره، توانمند و نام آشنای صدا و سیما آشنا کنیم.

نجم الدین شریعتی را همه مان با اجراهای دلنشین اش که در کنار تم مذهبی برنامه هایش کاملا به دل می نشیند، می شناسیم و سال هاست که اجرا برنامه سمت خدا را به عهده دارد و در این برنامه به محبوبیت بسیاری دست یافته است.

برای آشنایی بیشتر با این مجری خوب کشورمان تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

 

زندگینامه نجم الدین شریعتی:

نجم الدین شریعتی در سال ۱۳۵۹ در شهرستان تنکابن در خانواده ای پنج نفره به دنیا آمده و فرزند بزرگتر خانواده به حساب می آید. در رشته مهندسی نرم افزار تا مقطع لیسانس تحصیل کرده و فارغ از تحصیلات دانشگاهی، سابقه تحصیلات حوزوی نیز دارد.

بیوگرافی نجم الدین شریعتی
بیوگرافی نجم الدین شریعتی

ورود به حوزه اجرا از نیم رخ تا سمت خدا:

درست زمانی که تنها ۲۲ سال سن داشت، فعالیت خود را در زمینه اجرا آغاز می کند و در اولین تجربه خود برای اجرا برنامه نیمرخ که برای مخاطبین نوجوان و جوان تهیه شده بود، جلوی دوربین می رود و طولی نمی کشد که این برنامه مخاطب زیادی را به دست می آورد.

چهار سال بعد برای اولین بار در یک برنامه با موضوع مذهبی به نام “زلال احکام” جلوی دوربین می رود و اینبار نیز همچون سری قبل خوش می درخشد و در جذب مخاطب بسیار موفق عمل می نماید.

اما برنامه ای که شاید تمام مخاطبان تلویزیون آنرا با نجم الدین شریعتی می پسندند و می شناسند، سمت خدا نام دارد که در سال ۸۸ ایده های اولیه و مراحل تولید آن شکل می گیرد. برنامه ای که به صورت روزانه با یک کارشناس مذهبی در موضوعات مختلف به روی آنتن می رود.

بیوگرافی نجم الدین شریعتی
بیوگرافی نجم الدین شریعتی

قطع همکاری با تیم تولید سمت خدا:

برنامه سمت خدا از سال ۸۸ تا کنون هر روز مهمان خانه های مردم می باشد اما در طول این مسیر فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است. اما در سال ۹۳ نجم الدین شریعتی با عوامل تولید برنامه به مشکل خورده که علت اصلی آن تغییر تهیه کننده گفته میشد و نجم الدین از اجرای برنامه خودداری می کند و عوامل تولید نیز مجری دیگری را جایگزین او می کنند و حتی چند برنامه ای نیز بدون نجم الدین شریعتی به روی آنتن می رود.

اما دیگر مخاطبان برنامه سمت خدا را با اجرای آرامبخش و دلنشین نجم الدین می پسندیدند و در همان مدت زمان کوتاه انتقاد های زیادی به کیفیت قسمت های جدید سمت خدا وارد شد و مخاطبان خواستار برگشت نجم الدین شده بودند.

حتی گفته می شود که در این مدت، برخی از کارشناسان برنامه نیز به جهت حمایت از نجم الدین شریعتی، شرط کرده بودند که تا زمان برگشت او و تهیه کننده اصلی در برنامه حاضر نخواهند شد.

طولی نکشید که با حل مشکل و وساطت کارشناسان مذهبی برنامه، نجم الدین شریعتی مجددا به اجرای سمت خدا باز می گردد و این برنامه جذاب مجددا به روزهای اوج خود باز می گردد.

زندگینامه نجم الدین شریعتی
زندگینامه نجم الدین شریعتی

فرزند و همسر نجم الدین شریعتی:

نجم الدین شریعتی در سن ۲۴ سالگی ازداج کرده و به نظر خودش ازدواج اش تاثیر زیادی در موفقیت اش داشته است و به گفته خودش که ازدواجی سنتی داشته و در حال حاضر نیز یک فرزند پسر به نانم محی الدین دارند.

مسافر کشی برای تامین هزینه های زندگی:

نجم الدین شریعتی در یکی از مصاحبه هایش می گوید که مدتی را برای تامین هزینه های زندگی پس از ازدواج، یک پرایدی می خرد و در مسیر اش از خانه تا تهران مسافر کشی می کند و اتفاقات جالبی نیز برایم در این ماجرا می افتد.

نجم الدین شریعتی
نجم الدین شریعتی

علاقه مندی های نجم الدین شریعتی:

نجم الدین شریعتی در برنامه ای گفته بود که در زمان فراغتم بیشتر مطالعه میکنم و معمولا نیز هم موضوع با کارم هستند و گاهی نیز برای تنوع به سراغ کتاب های شعر و داستان می روم و در این بین کتاب هندسه شعرشون را دوست دارم به طوریکه گاهی بخشی از اشعار ان را با خودم زمزمه میکنم.

عکس های جدید از نجم الدین شریعتی
عکس های جدید از نجم الدین شریعتی

دستی در مستند سازی:

این مجری نام آشنای صدا و سیما، دستی در مستند سازی نیر دارد و گاهی برای شبکه های مختلف ملی تولید مستند می کند که به گفته خودش در تولید این مستند ها بیشتر به دغدغه های دلی اش می پردازد.

اینستاگرام نجم الدین شریعتی
اینستاگرام نجم الدین شریعتی

اینستاگرام نجم الدین شریعتی:

نجم الدین شریعتی نیز در اینستاگرام دارای یک صفحه شخصی می باشند که هر از چند گاهی پست هایی مرتبط با حال و هوای شخصی خود یا مرتبط با حوزه حرفه ای اش منتشر می کند.

شما عزیزان نیز می توانید صفحه اینستاگرام نجم الدین شریعتی را از طریق آیدی najmeddin.shariati دنبال نمایید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *