بیوگرافی نجمه خدمتی ملی پوش تیم تیراندازی المپیک

بیوگرافی نجمه خدمتی ملی پوش تیم تیراندازی المپیک موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان را با یکی دیگز از ملی پوشان تیم شرکت کننده کشورمان در المپیک ۲۰۲۱ آشنا کنیم.

نجمه خدمتی، ملی پوش کشورمان در مسابقات المپیک ۲۰۲۱ با پرچم تیم ملی کشورمان به عنوان شرکت کننده در مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی حضور دارد.

در ادامه بیشتر با زندگینامه نجمه خدمتی آشنا خواهیم شد.

زندگینامه نجمه خدمتی:

نجمه خدمتی در بیستم خردادماه سال ۱۳۷۵ در شهر بیرجند به دنیا آمده است و در یک خانواده فرهنگی رشد کرده است و سه برادر کوچکتر از خود نیز دارد.
تحصیلات تخصصی اش را درشته تربیت بدنی گذرانده و حالا دارای مدرک لیسانس این رشته می باشد و تا کنون مهم ترین عنوانی که داشته، مدال طلای آسیا می باشد و با شرکت در المپیک ۲۰۲۱،، به دنبال قهرمانی جهان می باشد.

زندگینامه نجمه خدمتی
زندگینامه نجمه خدمتی

ماجرای تیرانداز شدن نجمه خدمتی:

از سیزده سالگی به صورت جدی تمرینات تیراندازی را آغاز کرد و مادرش که مربی تیزاندازی بود، زمینه خوبی برای ورود به این رشته به حساب می آمد، به طوریکه نجمه خدمتی در مصاحبه ای گفته بود، در کلاس های مربیگری مادرم شرکت می کردم اما خیلی کم دست به اسلحه می بردم و بیشتر نظاره گر بودم.

تا اینکه تصمیم می گیرم در یک دوره از مسابقات استانی شرکت کنم و با تمرین هایی که داشتم، توانستم مقام اول این مسابقات را به دست آورم و بعد از به صورت جدی تری به تیراندازی فکر کردم.

بیوگرافی نجمه خدمتی
بیوگرافی نجمه خدمتی

دعوت به تیم ملی تیراندازی:

پس از مقام اول استانی در سیزده سالگی، در یک دوره مسابقه دیگر که در شهر مشهد برگزار شده بود، شرکت می کند و در آن مسابقه نیز مدال طلا را به دست می آورد و مورد توجه قرار می گیرد.

با توجه به سن کمی که داشت، به اردوهای استعدادیابی فدراسیون تیراندازی دعوت می شود و بعد از آن تیز تاییدیه های لازم برای ورود به تیم ملی را دریافت می کند و از آن پس ملی پوش تیراندازی کشورمان می شود.

او حدود ۶ سال بعد از ورود به تیم ملی، و در هفده سالگی توانست در رده نوجوانان مدال طلا آسیا را از آن خود کند.

بیوگرافی نجمه خدمتی
بیوگرافی نجمه خدمتی

نجمه خدمتی در المپیک ۲۰۲۱:

خانم نجمه خدمتی تا کنون تجربه حضور در دیگر دوره های المپیک را دارد که در راستای مسابقات آسیایی تیراندازی در کویت، مدال نقره این مسابقات را از آن خود می کند و سهمیه المپیک نوجوانان چین را به دست می آورد که در آن دوره به مقام چهارم می رسد.

او سال ۲۰۱۶ نیز در المپیک ریو حضور داشت اما توانست مدال بیاورد.

نجمه خدمتی حالا در المپیک ۲۰۲۱ از جمله شانس های قهرمانی تیزاندازی با تفنگ بادی می باشد که برای این ملی پوش، آرزوی موفقیت می کنیم.

نجمه خدمتی المپیک 2021
نجمه خدمتی المپیک ۲۰۲۱

علاقه مندی ها:

خانم تیزانداز تیم ملی، به نقاشی و بافتنی بسیار علاقه مند است و برخلاف تیرانداز بودن اش، روحیه هنری لطیقی دارد و اقات فراغت اش را نقاشی کردن و بافتن چیزهایی که لازم دارد، پر می کند.

اهل کتاب خواندن نیز هست و بخشی از اوقات فراغت اش را برای کتابخوانی تخصیص می دهد.

در زمان مدرسه، آرزو داشته تا خلبان شود اما حالا تیرانداز است و اهل موسیقی گوش دادن نیز هست.

بیوگرافی کامل نجمه خدمتی
بیوگرافی کامل نجمه خدمتی

همسر نجمه خدمتی:

نجمه خدمتی در حال حاضر مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده است و یا حداقل خبر ازدواج شان رسانه ای نشده است.

نجمه خدمتی ازدواج کرده؟

درآمد ناچیزی دارم:

نجمه خدمتی می گوید که غیر از تیراندازی، فعالیت درآمد زای دیگری ندارم و الان مدت هاست که فدراسیون حقوقی پرداخت نکرده است و درآمدی که از این رشته برایم می ماند، بسیار ناچیز است:

بیوگرافی نجمه خدمتی
بیوگرافی نجمه خدمتی

پیج اینستاگرام:

نجمه خدمتی نیز در فضای مجازی فعالیت دارد و حالا در صفحه اینستاگرام اش حدود ۱۵۰ هزار دنبال کننده دارد و شما عزیزان می توانید از طریق آیدی najmekhedmati پیج اینستا نجمه خدمتی را دنبال کنید.

اینستاگرام نجمه خدمتی المپیک
اینستاگرام نجمه خدمتی المپیک

تمرینات بدون فشنگ:

نجمه خدمتی در خصوص کمبود های این رشته می گوید و می افزاید که دیگر اعضای تیم ملی کشورهای رقیب، روزانه سهمیه ۲۰۰ تا ۳۰۰ فشنگ برای تمرینات شان دارند، اما فدراسیون برای ما ۶۰ الی ۷۰ فشنگ تمرینی و آنهم به صورت هفتگی در اختیار می گذارد.

در نتیجه بسیاری از مواقع به صورت ذهنی تیراندازی می کنیم نه واقعی.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *