بیوگرافی مهناز خوشخو بازیگر | از ماجرای ورود به بازیگری تا خبر ازدواج

بیوگرافی مهناز خوشخو بازیگر موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان را با زندگینامه این بازار تازه شناخته شده عرصه سینما و تلویزیون آشنا کنیم و از ماجرای ورد به بازیگری تا خبر ازدواج اش بگوییم.

زندگینامه مهناز خوشخو:

مهناز خوشخو در زمینه بازیگری سنیما و تلویزیون فعالیت دارد و از بازیگران دهه هفتادی این روزهای سینما و تلوزییون به شمار می روند.

از نوجوانی به بازیگری علاقه مند بوده و از همان سنین تصمیم می گیرد تا وارد رشته بازیگری شود و در حال حاضر نیز در همین رشته فارغ التحصیل شده است.

فعالیت در زمینه گویندگی:

مهناز خوشخو علاوه بر برخوردار بودن از استعداد بازیگری، از صدای خوبی نیز برخوردار است و به عنوان گوینده رادیویی در رادیو مهرگیتی فعالیت می کند.

بیوگرافی مهناز خوشخو بازیگر
بیوگرافی مهناز خوشخو بازیگر

شهرت با دلدادگان:

همانطور که اشاره کردیم، مهناز خوشخو با بازی در سریال دلدادگان به شهرت رسید و البته نباید ناگفته بماند که وی بازیگر کم کاری است و تا کنون در اثر تلویزیونی دیگری نیز بازی نکرده است.

دلدادگان نام سریالی تلویزیونی است که از شبکه سوم سیما در تابستان ۹۶ پخش شد و کارگردانی آنرا منوچهر هادی به عهده داشته است.

همسر مهناز خوشخو:

بر اساس شنیده ها، مهناز خوشخو در حال حاضر مجرد می باشد و تا کنون خبری از ازدواج ایشان منتشر نشده است و یا حداقل خبر ازدواج اش رسانه ای نشده است.

بیوگرافی مهناز خوشخو بازیگر
بیوگرافی مهناز خوشخو بازیگر

اینستاگرام مهناز خوشخو:

مهناز خوشخو نیز مانند دیگر چهره های فعال در زمینه بازیگری، از فرصت شبکه های اجتماعی برای ارتباط هر چه بهتر با مخاطبان خود استفاده می کند. از طریق آیدی می توانید پیج اینستا مهناز خوشخو را مشاهده کنید.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *