بیوگرافی مهدی قائدی + عکس های جدید همسرش

بیوگرافی مهدی قائدی ،ستاره این روزهای کشورمان موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با زندگینامه کامل و حواشی زندگی مهدی قائدی آشنا کنیم.

همانطور که می دانید مهدی  قائدی از ستاره های جوان این روزهای ورزش فوتبال کشورمان می باشند و با درخشش در تیم ایرانجوان مورد توجه تیم های برتر کشور قرار گرفتند و در این بین مهدی قائدی جذب تیم مورد علاقه اش یعنی استقلال تهران شد.

حال بازی خیره کننده مهدی قائدی در سمت وینگر و مهاجم تیم، او را به ستاره لیگ برتر کشورمان تبدیل کرده است. برای آشنایی بیشتر با زندگینامه مهدی قائدی و عکس های جدید با همسرش تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

 

زندگینامه مهدی قائدی:

مهدی قائدی که به گفته خودش قایدی درست است نه قائدی، متولد چهاردهم آذرماه سال ۱۳۷۷ می باشند و زاده خطه جنوب کشورمان و در شهر بوشهر می باشند.
در خانواده ای ۵ نفره رشد کرده است و یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

از کودکی به فوتبال علاقه داشتند و جسته و گریخته از سن ده سالگی بازی را در فوتبال شروع می کند و در تیم پایه فوتبال ایرانشهر شهر بوشهر به میدان می رود.
حدود ۸ سال در این تیم باقی می ماند و پس از اتمام ۱۸ سالگی به رده بزرگسالان این تیم منتقل می شود و در آنجا درخشش بی نظیری از خود نشان می دهد.

او در این دوره برای تیم اش ده گل به ثمر می رساند و از این حیث به عنوان پدیده لیگ یک را از ان خود می کند و توجهات باشگاه های برتر کشور را به تکنیک خود جلب می کند.

مهدی قائدی و خواهرش
مهدی قائدی و خواهرش

بازی در تیم مورد علاقه اش:

مهدی قایدی در مصاحبه ای اینطور گفته بود که از کودکی استقلابی بوده است و به این تیم علاقه داشته است و آرزوی بازی در این تیم را در سر داشته تا این که در هفدهم تیرماه سال ۱۳۹۶ پس از عملکردی درخشان در تیم ایرانجوان بوشهر، طی یک قرارداد ۵ ساله به خدمت تیم اصلی استقلال در می آید و برای اولین بار بازی در لیگ برتر را با استقلال کسب می کند.

بیوگرافی مهدی قایدی
بیوگرافی مهدی قایدی

نیمار ایران:

بسیاری از هواداران او را نیمار ایران می دانند و به دلیل تکنیکی که دارد این لقب را برای او انتخاب کرده اند. البته خود او نیز در مصاحبه ای نیز گفته بود که الگو اش در فوتبال نیمار است و دوست دارد تا شبیه او بازی کند.

زندگینامه مهدی قایدی
زندگینامه مهدی قایدی

همسر مهدی قائدی:

مهدی قایدی خیلی زودتر نسبت به دیگر بازیکنان فوتبالی تصمیم به ازدواج رسمی می گیرد. این تصمیم شاید تحت الشاع حواشی باشد که از هک شدن صفحه اینستاگرام او و فاش شدن دایرکت هایش برگرفته باشد.

او در سن ۲۱ سالگی با خانمی به نام ستاره معصومی که از خودس هفت سال بزرگتر است ازدواج می کند تا شاید حواشی کمتری متوجه اش باشد.

چندی پیش نیز برای تولد همسرش جشن تولدی گرفت که در فضای مجازی تحت عنوان جشن تولد لاکچری همسر مهدی قایدی خبرساز شد.

همسر مهدی قایدی
همسر مهدی قایدی

هدف مهدی قائدی:

مهدی قایدی در مصاحبه ای گفته بود که هدف اش بازی در تیم ملی است و باید طوری در استقلال بازی کنم که بتوانم تیم فنی تیم ملی را برای دعوت از خودم متقاعد کنم.

در نتیجه درخشش قایدی در استقلال، تیم ملی فوتبال کشورمان از او برای حضور در تیم ملی دعوت می کند. این اتفاق در سال ۱۳۹۶ می افتد و در آن سال در تیم ملی زیر ۲۰ سال کشورمان به میدان می رود و سه سال بعد به تیم ملی با مربیگری اسکوچیچ دعوت می شود.

عمل زیبایی:

اگر نگاهی به عکس چند سال پیش مهدی قایدی بیاندازیم متوجه تغییر چهره او می شویم.

به هر حال هر طوری که باشد چهره مهدی قایدی پس از عمل های زیبایی و زوایه دار کردن فک اش که انجام داده است، بسیار تغییر کرده و جذابیت این ستاره لیگ برتر فوتبال افزوده است.

عکس های جدید مهدی قائدی و همسرش
عکس های جدید مهدی قائدی و همسرش

آسیب دیدن در یک سانحه رانندگی:

بعد از ورود به استقلال، برای حل مشکل سربازی اش تصمیم می گیرد تا به دانشگاه برود و از این طریق معافیت سربازی کسب کند. در همین ماجرا زمانی که برای کارهای مربوط به دانشگاه اش به بوشهر سفر می کند، دچار یک سانحه رانندگی می شود و به بیمارستان منتقل می شود.

ماجرای تصادف مهدی قائدی چه بود؟
ماجرای تصادف مهدی قائدی چه بود؟

این حادثه که در تاریخ هشتم بهمن ماه سال ۹۸ در اتوبان امام علی بوشهر رخ می دهد، قایدی و دوستان اش را روانه بیمارستان می کند. این حادثه یک کشته نیز به همراه داشت و خود قایدی نیز پس از یک عمل جراحی بیمارستان را ترک می کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *