بیوگرافی مهدی احمدوند + عکس های جدید

بیوگرافی مهدی احمدوند موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با بیوگرافی یکی از هنرمندان خوب کشورمان که در زمینه خوانندگی و آهنگ سازی فعالیت دارند، آشنا کنیم.

زندگینامه مهدی احمد وند:

مهدی احمدوند متولد بیست و نهم بهمن ماه سال ۱۳۷۰ می باشند و اصالتا همدانی می باشند اما در شهر کرج به دنیا آمده اند.

به گفته خودش از سنین بسیار کم به موسیقی علاقه مند بوده است و تصمیم گرفته بوده است که در این زمینه فعالیت و رشد کند. البته در ابتدا به نواختن ویولن بسیار علاقه مند بوده است. علاقه و هدفی که در این راه داشته است، باعث می شود تا در ۱۴ سالگی برای یادگیری ساز ویولن، در یک آموزشگاه خصوصی موسیقی ثبت نا کند.

زندگینامه مهدی احمد وند
زندگینامه مهدی احمد وند

آهنگ سازی و ترانه سرایی:

مهدی احمد وند از جمله خوانندگانی است که آهنگ سازی و ترانه سرایی نیز می کند. او در خصوص این موضوع گفته که ترانه سرایی و آهنگ سازی را خودم یاد گرفته ام و تا کنون تنها برای نواختن ساز ویلن آموزش دیده ام.

البته او در مصاحبه ای گفته بود که ترجیح خودم این است که بیشتر در خوانندگی فعال باشم تا ترانه سرایی و تنظیم.

عکس های جدید مهدی احمدوند
عکس های جدید مهدی احمدوند

از قطعه خیلی دوست دارم تا شهرت:

اولین تجربه حرفه ای مهدی احمد وند مربوط به قطعه “خیلی دوست دارم است که تنظیم، آهنگ سازی و ترانه سرایی این کار نیز به طول کامل به عهده خودش بوده است.

اما قطعه آهنگی که بین مردم بسیار شنیده شد و توانست نام مهدی احمد وند را برای علاقه مندان به عرصه موسیقی آشنا کند، تک آهنگ “عشق اول” بود.

همچنین مهدی احمد وند، پس از انتشار سه آلبوم به صورت غیر رسمی، آلبوم ” از این ساعت را در سال ۹۳ به صورت رسمی و با مجوز های لازم منتشر می کند.

بیوگرافی مهدی احمد وند
بیوگرافی مهدی احمد وند

کنسرت های مهدی احمد وند:

مهدی احمد وند نیز مانند بسیاری از یدگر خوانندگان مطرج، کنسرت های بسیار پرطرفداری دارد و با استقبال خوب طرفداران اش مواجهه می شود. او در بیست و چهارم مهر ماه سال ۱۳۹۳ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اولین کنسرت رسمی خود را برگزار کرد.

مهدی احمد وند تاکنون کنسرت بیش از هزار نفری نیز داشته است و در خصوص استرس کنسرت هایش می گوید که:

اجرای پلی بک برای این تعداد از مخاطبان داشته ام و اجرای زنده خیلی سخت تر است. هنوز به آن لحظه خیلی فکر نکرده ام و بیشتر به درست اجرا کردن فکر می کنم.

کنسرت های مهدی احمد وند
کنسرت های مهدی احمد وند

همسر مهدی احمد وند:

مهدی احمد وند تا کنون ازدواج نکرده است و یا حداقل خبر ازدواج اش رسانه ای نشده است.

صدر نشینی در لیست آهنگ های پیشواز:

برخی از تک آهنگ های محبوب مهدی احمد وند بسیار محبوب شدند و برای مدتی در صدر لیست آهنگ های پیشواز پرطرفدار ایرانسل بود.

مهدی احمد وند در پاسخ جالبی به این سوال که از چه زمانی فهمیدی که می توانی در بازار موسیقی موفق باشی و فعالیت خود را به شکل حرفه ای دنبال کردی؟

آنجایی که فهمیدم می توانم حرفه ای کار کنم زمانی بود که آهنگ های من به عنوان پیشواز به اپراتور «ایرانسل» راه پیدا کرد و در سه یا چهار ماه در آنجا اول بودم. این اتفاق با قطعه «عشق اول» رخ داد و همان زمان بود که فهمیدم می توانم کار حرفه ای موسیقی را دنبال کنم.

عکس های جدید مهدی احمد وند
عکس های جدید مهدی احمد وند

آرزو مهدی احمد وند:

در مصاحبه ای از مهدی احمد وند خواسته می شود که در خصوص آرزوها و قله های زندگی اش بگوید و او اینطور پاسخ می دهد که: قله آرزوهای هر خواننده ای استیج است و سعی می کنیم که در فاصله کمی پس از انتشار آلبوم روی استیج حاضر شویم.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *