بیوگرافی محمد رشنو بازیگر نقش آصف سریال یاور

بیوگرافی محمد رشنو بازیگر نقش آصف سریال یاور موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با زندگینامه یکی از بازیگران جوان کشورمان آشنا کنیم.

محمد رشنو با بازی در سریال یاور دیده شد و توانست خود را به مخاطبان تلویزیون معرفی کند، هر چند که محمد رشنو سال ها در زمینه بازیگری در تئاتر فعالیت دارد اما بازی او در سریالی ویژه ماه رمضان به نام یاور، توانست به دیده شدن نسبی او کمک کند.

در ادامه همراه ما باشید تا به طور دقیق تری به بیوگرافی محمد رشنو بپردازیم.

 

زندگینامه محمد رشنو:

محمد رشنو در سوم شهریور ماه سال ۱۳۷۸ در تهران به دنیا آمده و در زمینه بازیگری در سینما، تلویزیون وتئاتر فعالیت دارد.

تحصیلات دانشگاهی اش را تا مقطع لیسانس در رشته حقوق ادامه داد اما بازیگری را به صورت آزاد و با شرکت در کلاس های بازیگری هومن سیدی و قطب الدین صادقی فرا گرفت.

زندگینامه محمد رشنو
زندگینامه محمد رشنو

بازیگری در تئاتر:

بازیگری را با تئاتر شروع می کند و از سنین نوجوانی وارد این عرصه می شود از جمله تجارب حرفه ای محمد رشنو می توان نمایش های “پس لرزه”، “عروس” و “کوچه برزیلی ها” اشاره کرد.

محمد رشنو در نمایش تئاتر آدمخوار
محمد رشنو در نمایش تئاتر آدمخوار

افتخارات و جوایز:

محمد رشنو با بازی درخشانی که از خود در نمایش کوچه های برزیلی ها به جای گذاشت، توانست به عنوان کاندیدای بهترین بازیگر بخش نوجوانان به ششمین جشنواره ملی تئائر راه یابد.

همچنین او به عنوان نفر دوم بهترین بازیگر مرد شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت راه یافت.

اولین تجربه در مقابل دوربین:

محمد رشنو برای اولین بار بازیگری در مقابل دوربین را با فیلمی به نام “جزیره گنج” به دست می آورد. دیگر تجربه حضور او در مقابل دوربین مربوط به اثری به نام “۲۳ نفر” می باشد مع از ماجرای انتخاب اش برای حضور در این فیلم می گوید روزی عوامل تولید برای تماشا یکی از نمایش های تئاترم می آیند و بعد از دعوت شان از من تست گرفته می شود و بعد برای حضور من در این فیلم موافقت می شود.

سمفونی نهم و اورکا نام دیگر فیلم هایی است که این بازیگر در آنها به ایفای نقش پرداخته است

بیوگرافی محمد رشنو
بیوگرافی محمد رشنو

محمد رشنو در تلویزیون:

بسیاری اینطور فکر می کنند که سریال یاور اولین تجربه تلویزیونی محمد رشنو در قاب تلویزیون می باشد، در حالیکه او برای اولین بار با فیلمی کوتاه به نام “چند قدم آن طرف تر” در قاب تلویزیون ظاهر شد و حضور او در سریال یاور را می توان دومین تجربه حرفه ای محمد رشنو در تلویزیون دانست.

محمد رشنو در فیلم 23 نفر
محمد رشنو در فیلم ۲۳ نفر

محمد رشنو در نقش آصف سریال یاور:

محمد رشنو با بازی در سریال یاور که ویژه ماه رمضان ۱۴۰۰ از شبکه سوم سیما به روی آنتن رفته است، به شهرتی نسبی رسیده و توانسته خود را به مخاطبین تلویزیون معرفی کند.

محمد رشنو در نقش آصف در سریال یاور دوست و هم دانشگاهی ارسلان قاسمی در کاراکتر محسن است که پدران این دو با یکدیگر دارای مشکلی قدیمی هستند. در این سریال بازیگران نامداری همچون داریوش ارجمند نیز بازی کرده است.

اینستاگرام محمد رشنو:

محمد رشنو نیز مانند دیگر بازیگران و چهره های شناخته شده کشورمان، دارای یک صفحه شخصی در اینستاگرام می باشد که در آن عکس هایی از فعالیت های حرفه ای و شخصی خود را قرار می دهد.

صفحه اینستاگرام محمد رشنو را می توانید از طریق آیدی mohammadrashno_ دنبال کنید.

اینستاگرام محمد رشنو
اینستاگرام محمد رشنو

علاقه مندی های محمد رشنو:

در ورزش به شنا بسیار علاقه مند است و به تناسب اندام خود نیز اهمیت می دهد. او می گوید که دوست دارم تبدیل به بازیگری بشوم که برای همه باور پذیر باشم .

همسر محمد رشنو:

محمد رشنو تا کنون ازدواج نکرده است و یا حداقل تا کنون خبری از ازدواج محمد رشنو منتشر نشده است.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *