بیوگرافی محمدرضا رهبری بازیگر سریال بچه مهندس

بیوگرافی محمدرضا رهبری ،موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با این بازیگر جوان و خوب کشورمان آشنا کنیم.

محمدرضا رهبری از بازیگران و هنرمندان خوب کشورمان می باشند که علاوه بر سابقه اجرا در برنامه های تلویزیونی، در بازیگری نیز از استعداد بسیار خوبی برخوردار می باشند. تا انتها این مطلب همراه ما باشید و با زنگینامه کامل محمدرضا رهبری بازیگر سریال بچه مهندس آشنا شوید.

 

زندگینامه محمد رضا رهبری:

محمد رضا رهبری متولد پنجم دی ماه سال ۱۳۶۱ در تهران می باشند. پدر ایشان استاد دانگشاه و مادرشان نیز به شغل شریف پرستاری اشتغال دارند. غیر از خودش دارای خواهری به نام مهسا نیز است.

در زمینه بازیگری سینما و تلویزیون فعالیت دارند و سابقه مجری گری نیز دارند. در رشته تربیت بدنی تا مقطع لیسانس تحصیل کرده و سپس برای دنبال کردن علاقه اش در زمینه بازیگری و در سن ۲۰ سالگی، در کلاس های بازیگری تئاتر استاد امین تارخ شرکت می کند و کارش را با بازی در نمایش های تئاتر آغاز می کند.

زندگینامه محمد رضا رهبری
زندگینامه محمد رضا رهبری

سابقه مجری گری محمدرضا رهبری:

همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، محمد رضا رهبری در زمینه اجرا نیز سابقه ای دارند. ایشان در سال ۱۳۸۴ اجرا برنامه تلویزیونی “موج نو تاکسی” را به عهده داشتند که به دلیل جذابیت کاراکتر و اجرای بسیار خوبی که در این برنامه داشتند، با پیشنهادات بازیگری متعددی رو به رو شدند.

اولین تجربه بازیگری در تلویزیون:

محمدرضا رهبری، اولین تجربه تلویزیونی خود را با بازی در سریال گلریزان که برای شبکه استانی همدان ساخته می شد، جلوی دوربین رفت.

عکس محمدرضا رهبری و همسرش
عکس محمدرضا رهبری و همسرش

شهرت محمدرضا رهبری:

اولین کار تلویزیونی ایشان به این دلیل که از شبکه استانی پخش می شد، چندان با استقبال مواجهه نشد اما در کار بدی که سریالی به نام “میوه ممنوعه” بود، و برای شب های ماه رمضان به روی آنتن می رفت، توانست بدرخشد و بین مخاطبین تلویزیون و شهرت دست یابد.

اما با بازی در سریال بچه مهندس توانست به شهرت بسیار بیشتری دست یابد و در آخرین اثر خود قرار است که جلوی دوربین سریال بچه مهندس ۴ که برای ماه رمضان سال ۱۴۰۰ قرار است پخش شود، برود.

شهرت محمدرضا رهبری
شهرت محمدرضا رهبری

الگو محمدرضا رهبری در زمینه بازیگری:

بسیاری از بازیگران موفق دارای الگوهایی در زمینه حرفه ای هستند که محمدرضا رهبری در این خصوص می گوید که سعی کردم همیشه همه بازیگر ها را ببینم چون اعتقاد بنده این است که حتی از بازیگرهای بی تجربه و فیلم های ضعیف می توانم درس بگیرم و تجربیات جدیدی را بیاموزم و حداقل این است که آن اکت های اشتباه را خودم تکرار نمی کنم.

او در ادامه می گوید که در بین بازیگران ایرانی به محمدرضا فروتن و پرویز پرستویی علاقه مند است.

همسر محمدرضا رهبری:

یکی از حواشی جذابی که طرفداران بازیگران دوست دارند در خصوص آن بدانند، ماجرای ازدواج آنهاست. محمدرضا رهبری در سال ۱۳۹۶ با خانم ندا دبیا ازدواج کرد. محمد رضا رهبری در سن ۳۵ سالگی متاهل اشد.

ازدواج و همسر محمدرضا رهبری
ماجرای ازدواج و همسر محمدرضا رهبری

علاقه مندی های محمدرضا رهبری:

محمدرضا رهبری در گفت و گویی از علاقه مندی هایش می گوید و می افزاید که به سفر کردن علاقه زیادی دارد و هر فرصتی که پیش بیاید را برای مسافرت در نظر می گیرد.به گفته خودش گاهی نی می زند و به این ساز علاقه دارد.

می گوید که کمی شخلته هستم ولی از آنطرف بسیار وسواسی و تمیز هستم و کارهای نظافت خانه را روی زمین نمی گذارم.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *