بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر نقش رسول در سریال گاندو

بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر نقش رسول در سریال گاندو، موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با یکی از بازیگران جذاب و با استعداد کشورمان آشنا کنیم.

مجید نوروزری از بازیگران خوب کشورمان می باشد که با بازی در نقش رسول در سریال گاندو توانست به شهرت خوبی برسد و به طرفداران زیادی جلب نماید. برای آشنایی بیشتر با مجید نوروزی تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

 

زندگینامه مجید نوروزی:

مجید نوروزی متولد بیستم فروردین ماه سال ۱۳۷۰ می باشد و تهران به دنیا امده است. در دوران هنرستان در رشته نمایش به تحصیل پرداخته است و در دانشگاه رشته کارگردانی را انتخاب کرده است و دارای کارشناسی ارشد این رشته می باشد.

فعالیت زیادی در صحنه تئاتر دارد و در نمایش های متعددی به ایفای نقش پرداخته است و اولین اجرای او در تئاتر در نمایشی به نام ” عنکبوت” در سال ۱۳۸۴ اتفاق افتاد و در سال ۱۳۹۲ نیز با بازی در نمایش “بچه جن در حجله عریان: توانست در سی و دومین جشنواره فجر مورد تقدیر قرار گیرد.

بیوگرافی مجید نوروزی
بیوگرافی مجید نوروزی

مجید نوروزی و رسیدن به شهرت:

در واقع مجید نوروزی در سریال گاندو بسیار خوب دیده شد و توانست به شهرت برسد، اما اولین ردپای شهرت در زندگی حرفه ای او را می توان در سریال “زیر پای مادر” دانست که با بازی در کنار کامبیز دیرباز توانست بینندگان زیادی را جذب این سریال تلویزیونی نمایند.

البته مجید نوروزی به گفته خودش از شهرت دل خوشی ندارد و در این رابطه می گوید که:

من شهرت و اصلا دوست ندارم و از آن فراری هستم. به طور کلی دوست ندارم مردم من و در خیابان بشناسند و با دست نشان دهند و من مجبور باشم جور دیگری رفتار کنم.

زندگینامه مجید نوروزی بازیگر نقش رسول در سریال گاندو
زندگینامه مجید نوروزی بازیگر نقش رسول در سریال گاندو

سریال های تلویزیونی مجید نوروزی:

  • گاندو ۱ و ۲
  • خبرنامه
  • ماه و پلنگ
  • زیر پای مادر
  • نجوا
  • چره فلک

فیلم های سنمایی محید نوروزی:

  • ولپن
  • ضربه فنی
بیوگرافی کامل مجید نوروزی
بیوگرافی کامل مجید نوروزی

معیار های مجید نوروزی برای انتخاب نقش:

مجید نوروزی در مصاحبه ای در پاسخ به این سوال که در انتخاب نقش ها چه چیزهایی برای شما اهمیت دارد، از معیارهای خود برای انتخاب نقش اینگونه می گوید که:
نقش هایی که با سلیقه من جور در بیاید را بدون توجه به طول و عرض آن قبول می کنم . چه نقش اول باشد چه دوم ، حتی نقشی باشد که دیالوگی نداشته باشد. برای من حضور در کاری که دوست دارم اهمیت دارد.

برای قبول کردن یک نقش همه عوامل مثل فیلم نامه، کارگردان، پارتنر و … اهمیت دارد و اگر آن ها مطلوب من باشند حتما آن نقش را می پذیرم.

 

عکس های جدید مجید نوروزی
عکس های جدید مجید نوروزی

نهایت بازیگری از نظر مجید نورروزی:

در مصاحبه ای از مجید نوروزی سوال می شود که نهایت بازیگری از نظر شما چیست؟ که او اینگونه پاسخ می دهد که:

بازیگری برای من نهایتی ندارد. دوست دارم به جایگاه بین المللی بازیگری برسم و در عرصه جهانی فیلم بازی کنم ولی منظورم این نیست که مثلا به جانی دپ برسم. نگاهم اینگونه نیست و الگویی برای بازیگری ندارم.

عکس های جدید مجید نوروزی
عکس های جدید مجید نوروزی

بازیگران ایرانی و خارجی مورد علاقه مجید نوروزی:

من به جانی دپ در میان بازیگران خارجی و شهاب حسینی در میان بازیگران ایرانی بسیار علاقه دارم. البته کارهای رضا عطاران را هم به شدت دنبال می کنم و به نظرم راحتی بازی عطاران در مقابل دوربین چیزی نیست که هر کسی بتواند انجام دهد.

در خصوص فیلم های مورد علاقه اش نیز می گوید که:

من به بازی تیم برتون و جانی دپ خیلی علاقه دارم و فیلم های آن ها را دوست دارم همچنین سینمای دیوید فینچر را هم به شدت دنبال می کنم.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *