بیوگرافی مارال بنی آدم | ماجرای ورود به بازیگری و شهرت

بیوگرافی مارال بنی آدم موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با یکی دیگر از بازیگران خوب کشورمان آشنا کنیم.

این بایزگر متولد ۱۳۶۰ می باشد و دارای تحصیلات دانشگاه در زمینه بازیگری می باشد. کارش را با تئاتر آغاز می کند و حالا از جمله بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون کشورمان می باشند.

در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با ما مارال بنی آدم آشنا شویم.

زندگینامه مارال بنی آدم:

مارال بنی آدم، بازیگر سینما و تلویزیون در دهم آبان ماه سال ۱۳۶۰ در شهر تهران به دنیا آماده است. از دوران نوجوانی متوجه علاقه اش به بازیگری می شود و از همان سنین تصمیم می گیرد تا در دانشگاه نیز بازیگری بخواند.

پس از وارد شدن به دانشگاه، کار خود را با تئاتر های دانشجویی شروع می کند و اولین تجارب خود را در زمینه بازیگری با تئاتر به دست می آورد.

مدتی را به کانادا مهاجرت می کند و در آنجا نیز با شرکت در ورکشاپ بازیگری، مشغول به یادگیری بیشتر می شود و زمانی که به ایران باز می گردد، در یک فیلم سینمایی بازی می کنند.

زندگینامه مارال بنی آدم
زندگینامه مارال بنی آدم

همکاری با اصغر فرهادی:

پس از بازگشت به ایران، حالا به رغم فعالیت هایش در تئاتر و زمان زیادی که برای آموزش اختصاص داده بود، می توانست حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

سال ۹۴، در یک فیلم سینمایی به نام “فروشنده” که اصغر فرهادی کارگردانی آنرا به عهده داشت، بازی کرد و اینگونه اولین تجربه بازیگری خود را در مقابل دوربین به دست آورد و توانست راهی سینما شود.

این تجربه بازی در فیلم اصغر فرهادی، به تجارب او در زمینه بازیگری کمک زیادی کرد، چرا که اصغر فرهادی کارگردان کارکشته ای است و در کارنامه هنری اش دریافت جایزه جشنواره کن را نیز دارد.

بیوگرافی مارال بنی آدم بازیگر هم گناه
بیوگرافی مارال بنی آدم بازیگر هم گناه

همسر مارال بنی آدم:

خانم مارال بنی آدم مدت هایست که ازدواج کرده اند و همسرشان نیز از هنرمندان فعال در عرصه بازیگری است و علی سرابی نام دارد. خانم بنی آدم تا کنون دو فرزند آورده اند که نام یکی عسل و دیگیری ایلیا می باشد.

همسر مارال بنی آدم
همسر مارال بنی آدم

اینستاگرام مارال بنی آدم:

خانم بنی آدم نیز همچون دیگران در فضای مجازی فعالیت دارد و از فرصت شبکه های اجتماعی برای ارتباط هر چه بهتر با مخاطبان و هواداران خود بهره می برد.

شما می توانید از طریق آیدی baniadammaral پیج اینستا مارال بنی آدم را مشاهده کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *