بیوگرافی صابر کاظمی بازیکن تیم ملی والیبال + ماجرای ورود به تیم ملی

بیوگرافی صابر کاظمی بازیکن تیم ملی والیبال موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را یکی از بازکینان تیم ملی والیبال کشورمان آشنا کنیم.

صابر کاظمی متولد سال ۷۷ می باشد و اصالتا ترکم می باشد که در یکی از شهرهای زیبای استان گلستان به دنیا آمده است که علاقه اش به والیباب و تلاش هایش، باعث شده تا حالا در ترکیب تیم ملی والیبال کشورمان قرار بگیرد.

در ادامه همراه ما باشید تا زندگینماه صابر کاظمی ملی پوش کشورمان، بیشتر آشنا شویم.

 

زندگینامه صابر کاظمی:

صابر کاظمی در سوم دی ماه سال ۱۳۷۷ در یکی از روستاهای زیبای استان گلستان به نام روستای قانقرمه به دنیا آمده است و اصالتا ترکمن است و از ویژگی های اندامی ترکمن ها مانند قدبلند و قدرت بدنی بالا برخوردار است.

از کودکی به والیبال علاقه مند بوده و به خاطر قد بلندی که داشته، اطرافیان اش او را برای بازی در تیم والیبال تشویق می کردند و همین تشویق ها باعث می شود تا به صورت جدی از پنجم ابتدایی و در حالیکه تنها ۱۱ سال سن داشت، به صورت جدی وارد ورزش والیبال شود.

او حالا با قدی بیش از دو متر و وزنی به میزان ۸۷ کیلو، در پست بازیکن پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران بازی می کند.

زندگینامه صابر کاظمی
زندگینامه صابر کاظمی

ورود به تیم ملی:

از آنجایی که ترکمن ها به دلیل استعداد های فیزیکی خاص خودشان، همیشه کاندیدای ورود به تیم ملی بوده اند، استعداد یاب های زیادی در استان گلستان مستقر هستند تا بخت های ورود به تیم ملی والیبال را از نزدیک آنالیز و شناسایی کنند.

ماجرای ورود صابر کاظمی به تیم ملی نیز توسط یکی از همین استعداد یاب های تیم ملی والیبال صورت می گیرد.

او بعد از حدود ۵ سال، کار حرفه ای در والیبال، سال ۹۳ و در شانزده سالگی توسط محمد وکیلی کشف می شود و به تیم ملی نوجوانان راه می یابد و پس از درخشش در آن و رسیدن به سن قانونی، مجوز حضور در رده بزرگسالان تیم ملی والیبال کشورمان را می یابد و حالا در رقابت های جهانی ۲۰۲۱ می درخشد.

صابر کاظمی بازیکن تیم ملی
صابر کاظمی بازیکن تیم ملی

صابر کاظمی در چه باشگاهی بازی می کند؟

صابر کاظمی نیز مانند بسیاری دیگر از بازیکنان تیم ملی، در تیم های باشگاهی نیز حضور دارد. او سال ۹۵ طی قراردادی به باشگاه شمس پیوست و در این تیم بازی کرد.
در حالیکه قراردادش با باشگاه شمس تمام نشده بود، یک تیم ترکیه ای برای جذب او وارد مذاکره می شود و سال ۹۷ این مذاکرات به نتیجه می رسد و صابر کاظمی با قراردادی یکساله به تیم زراعت بانگ ترکیه می پیوندد.

پس از پایان قرارداد اش با باشگاه ترکیه ای، به ایران باز می گردد و جذب باشگاه خاتم اردکان می شود اما در مدت حضورش در این تیم، چار مصدومیت می شود و چند ماه طول می کشد یا مصدومیت اش سپری شود و پس از آن، وارد باشگاه فولاد سیرجان می شود.

صابر کاظمی در چه باشگاهی بازی می کند؟
صابر کاظمی در چه باشگاهی بازی می کند؟

تفریح مورد علاقه:

این ملی پوش کشورمان می گوید که می خواهم تبدیل به یک الگو در ورزش حرفه اش شوم و به همین دلی سخت در حال تلاش کردن هستم و برنامه تفریحی خاصی در اوقات فراغت ندارم و بیشتر وقتم را صرف تمرین می کنم تا همیشه بدنم در آمادگی باشد.

صابر کاظمی متولد چه سالی است؟
صابر کاظمی متولد چه سالی است؟

اینستاگرام:

ملی پوش تیم والیبال کشورمان نیز همچون دیگر افراد در فضای مجازی حضور دارد و می توانید از طریق آیدی saberkazemi11orgصفحه اینستاگرام وی را دنبال کنید.

اما او در مصاحبه ای گفته بود بیشتر از نیم ساعت در هر روز، برای فضای مجازی وقت نخواهم گذاشت و توصیه ام اینست که خیلی خودشان را درگیر فضای مجازی نکنند.

اینستاگرام صابر کاظمی
همسر صابر کاظمی:

وی تا کنون ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد می باشد و یا حداقل خبر ازدواج شان رسانه ای نشده است که به محض اطلاع از اخبار موثق راجب ازدواج صابر کاظمی، در همین مطلب با شما نیز در میان خواهیم گذاشت.

آیا صابر کاظمی ازدواج کرده است؟
آیا صابر کاظمی ازدواج کرده است؟

هدف:

بیشتر هدفم این هست که به زودی در باشگاه های سطح بالا اروپا بازی کنم و به بهترین بازیکن جهان تبدیل شوم و فکر میکنم که می توانم روزی به این هدفم برسم.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *