بیوگرافی شیرین صمدی مجری صدا و سیما و ماجرای مهاجرت اش

بیوگرافی شیرین صمدی مجری صدا و سیما و ماجرای مهاجرت اش موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان را با یکی از دیگر از مجریان صدا و سیما آشنا کنیم.

زندگینامه شیرین صمدی:

شیرین صمدی متولد آذرماه سال ۱۳۶۳ در اصفهان می باشد و در زمینه اجراء برنامه های تلویزیونی فعالیت دارد که مدتی است ممنوع الکار شده است.

در دانشگاه علوم اجتماعی خوانده و از دوران نوجوانی به هنر علاقه مند بود و همین موضوع باعث شد تا در پانزده سالگی، برای یک نمایش تئاتر به عنوان بازیگر حضور پیدا کند و البته که بعد ها نیز در مصاحبه ای می گوید که دوست داشته بازیگر شود اما به سمت اجراء کشیده شود.

بیوگرافی شیرین صمدی مجری
بیوگرافی شیرین صمدی مجری

ورود به حوزه حرفه ای اجرا:

سال ۸۳ با یک برنامه تلویزیونی ویژه شبکه استانی اصفهان وارد تلوزیون می شود و کارش را با اجراء برنامه ویژه کودک آغاز می کند و مورد توجه قرار می گیرد.

حدود شش سال بعد می تواند برای اجراء یکی از برنامه های اصلی صدا و سیما در شبکه یک انتخاب شود و در طول فعالیت اش در شبکه های سراسری صدا و سیما، اجرا برنامه سیمای خانواده و قاصدک را در کارنامه خود دارد.

دیگر کار شاخص او در زمینه اجرا برنامه های شبکه یک را می توان، اجرا در برنامه صبح بخیر ایران نام برد و توانست در این برنامه نیز خوش بدرخشد.

زندگینامه شیرین صمدی
زندگینامه شیرین صمدی

ماجرای ممنوع الکار شدن شیرین صمدی:

اتفاق ممنوع الکار شیرین صمدی به صورت یکباره در فضای مجازی پخش شد و خیلی زود نیز تایید شد و علت اصلی این اتفاق نیز، کشف حجاب اش گفته می شود.

ماجرا از این قرار بود که سال ۹۶ با بازی در یک نمایش تئاتر و انتشار تیزر و پوستر های تبلیغاتی آن، سازمان ساترا نسبت به حجاب او حساس می شود و علاوه بر حجاب، به بازی او در تئاتر نیز ایراد می گیرند و مجموع این اتفاقات موجب ممنوع الکاری خانم مجری می شود.

ماجرای ممنوع الکار شدن شیرین صمدی
ماجرای ممنوع الکار شدن شیرین صمدی

کشف حجاب:

شیرین صمدی در نهایت و علیرغم همه فشارها، اواخر تیرماه ۱۴۰۰، یک عکس بدون حجاب از خود را در صفحه اینستاگرام اش منتشر می کند و به صورت رسمی موضوع کشف حجاب اش را اعلام می کند.

ماجرای کشف حجاب شیرین صمدی
ماجرای کشف حجاب شیرین صمدی

پیج اینستا شیرین صمدی:

خانم صمدی نیز در اینستاگرام فعالیت دارد و حالا که در تلویزیون ممنوع الکار شده است، از طریق اینستاگرام با مخاطبان و هواداران اش در ارتباط است. شما می توانید از طریق آیدی shirinsamadii پیج اینستا شیرین صمدی را دنبال کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *