بیوگرافی شکیلا سماواتی بازیگر سریال دراکولا

بیوگرافی شکیلا سماواتی بازیگر سریال دراکولا ،موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با زندگینامه این بازیگر خوش استعداد کشورمان آشنا کنیم.

شکیلا سماواتی بازیگری را از سن سیزده سالگی با بازی در تئاتر و کارهای نمایش آغاز کرد و در برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ با فیلم سینمایی راند چهارم به کارگردانی علیرضا امینی، جلوی دوربین رفت و اولین تجربه فعالیت حرفه ای خود را در سینما تجربه کرد.

رای آشنایی با زندگینامه شکیلا سماواتی، تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

بیوگرافی شکیلا سماواتی:

شیکلا سماواتی از همان دوران نوجوانی به بازیگری علاقه مند بودبه است و به همین جهت از همان دوران نوجوانی با ایفای نقش در تئاتر وارد حوزه بازیگری می شود.
همزمان با ایفای نقش هایی در تئاتر، در کارگاه های آموزش بازیگری نیز شرکت می کند تا به تجربه و دانسته های خود در حوزه بازیگری بیافزاید. به گفته خودش علاوه بر شرکت در ورکشاپ های مختلف آموزش بازیگری، از منابع دیگری مانند کتاب و فیلم نیز استفاده می کرده است تا به هدفی که دارد برسد.

بیوگرافی شکیلا سماواتی
بیوگرافی شکیلا سماواتی

ورود به سینما:

شکیلا سماواتی پس از تجربه سالها بازیگری در تئاتر، در سال ۱۳۹۸ با حضور در فیلم سینمایی ” راند چهارم” توانست اولین تجربه ورود به سینما را به دست بیاورد. شکیلا سماواتی در خصوص اولین تجربه حضور خود در سینما و فیلم راند چهارم اینگونه می گوید که:

“نقشم در این فیلم به شدت در روند داستان تاثیرگذار و دراماتیک بود و می‌توان آن را دنبال کرد و به نوعی من را به هدفم رساند، چون همیشه می‌گفتم امیدوارم با اولین حضورم نقشی را ایفا کنم که در فکر‌ها ماندگار شود.”

عکس های جدید شکیلا سماواتی
عکس های جدید شکیلا سماواتی

حضور در سریال دراکولا:

سریال دراکولا نام اثری به کارگردانی مهران مدیری است که قرار است از شبکه نمایش خانگی پخش شود و شکیلا سماواتی نیز به عنوان یکی از بازیگران اصلی این سریال حضور دارد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *