بیوگرافی شایان مرادی نسب گزارشگر جدید فوتبال

بیوگرافی شایان مرادی نسب گزارشگر جدید فوتبال موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با یکی از استعداد های درخشان گزارشگری فوتبال کشورمان آشنا کنیم.

در ادامه همراه ما باشید تا با این جوان خوش آتیه بیشتر آشنا شویم.

شایان مرادی نسب:

شایان مرادی نسبت گزارشگر جوان دهه هفتادی است که در شهر کرج به دنیا آمده است و استعداد گزارشگری اش در یک برنامه استعدادیابی به نام “گزارشگر شو” کشف می شود و از آن پس تا کنون در این عرصه تمرین می کند و تا کنون چند مسابقه رسمی را گزارش کرده است.

شایان مرادی نسب چند ساله است؟

شایان مرادی نسب گزارشگر دهه هفتادی است اما در خصوص سال تولد اش اطلاعات دقیقی در دست نیست اما به نظر می رسد که حدودا ۲۵ سال سن دارد.

بیوگرافی شایان مرادی نسب
بیوگرافی شایان مرادی نسب

کشف استعداد:

عید نوروز سال ۹۶ بود که برنامه ای برای شناخت استعداد های گزارشگری فوتبال از شبکه سوم سیما پخش شد و استعداد های زیادی برای محک توانایی های خود نزد داوران این مسابقه، گزارش فوتبال کردند. اما در این بین شایان مرادی نسبت توانست مقام اول این دوره از استعدادیابی گزارشگرشو را به دست آورد و شانس گزارش مسابقات رسمی فوتبال را از آن خود کند.

این برنامه استعدادیابی توسط حاج رضایی، محمدرضا احمدی و مزدک میرزایی که از گزارشگران با سابقه فوتبال هستند، گزارش شده است.

بیوگرافی شایان مرادی نسب گزارشگر جدید فوتبال
بیوگرافی شایان مرادی نسب گزارشگر جدید فوتبال

ورود به دنیای حرفه ای گزارش گری:

از کشف شدن استعداد این گزارشگر جوان حدود سه سالی می گذشت اما گویا خبری از گزارشگری رسمی فوتبال نبود تا اینکه در مسابقه گل گهر و پرسپولیس که در نوزدهم آذرماه سال ۹۸ برگزار شد، شایان مرادی نسبت اولین تجربه گزارشگری خود را به دست می آورد.

البته ناگفته نماند که این گزارش با انتقاداتی نیز همراه بود اما باید این موضوع را پذیرفت که تجربه اول گزارشگری وی بود و باید میدان را برای جوانان باز گذاشت.

زندگینامه شایان مرادی نسب
زندگینامه شایان مرادی نسب

همسر شایان مرادی نسب:

شایان مرادی نسبت تا کنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد و یا حداقل خبری از ازدواج وی تاکنون رسانه ای نشده است.

شایان مرادی نسب چند ساله است؟
شایان مرادی نسب چند ساله است؟

اینستاگرام:

این گزارشگر جوان نیز در فضای مجازی فعالیت دارد و از این فضا برای ارتباط با هواداران اش استفاده می کند.

شما برای مشاهده پیج اینستا شایان مرادی نسب می توانید روی آیدی shayanmoradinasab کلیک کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *