بیوگرافی سیما خضرآبادی | زندگینامه کامل سیما خضرآبادی

بیوگرافی سیما خضرآبادی موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با زندگینامه کامل سیما خضرآبادی آشنا کنیم.

سیما خضرآبادی متولد بهار سال ۱۳۶۷ می باشد و در دارای تحصیلات تخصصی در زمینه بازیگری می باشد و از سنین بسیار کودکی به حوزه بازیگری وارد شده است و در حدود سی سالگی نیز با سهیل تیرگپ ازدواج کرده است.

در ادامه همراه ما باشید تا با زندگینامه سیما خضرآبادی به طور دقیق تری آشنا شویم.

 

زندگینامه سیما خضرآبادی:

سیما خضرآبادی در یازدهم فروردین ماه سال ۱۳۶۷ در تهران و در خانواده ای هنرمند به دنیا آمده و در زمینه بازیگری سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت دارد. پدرش در حرفه مدیریت تولید و مادرش نیز در زمینه چهره پردازی سینما فعالیت دارد و تنها یک برادر نیز دارد که البته او در زمینه ای غیر از کارهای هنری فعالیت دارد.

تحصیلات تخصصی اش را در رشته بازیگری در دانشگاه سوره تا مقطع لیسانس سپری کرده است و در کودکی در حالیکه تنها هشت سال سن داشت با سریالی به نام “فرزندم بزرگ شده” وارد تلویزیون شد.

زندگینامه سیما خضرآبادی
زندگینامه سیما خضرآبادی

بازی در نمایش های تئاتر اش منحصر به فعالیت های دانشجویی و تئاتر های دانشجویی اش می باشد و خودش علت این موضوع را پیشنهادات مستمر برای بازی در حوزه فیلم و سریال می داند و می گوید فرصت بازی در تئاتر پیش نیامده است.

بیوگرافی سیما خضرآبادی
بیوگرافی سیما خضرآبادی

ماجرای اولین تجربه بازیگری در مقابل دوربین:

همانطور که اشاره کردیم، سیما خضرآبادی اولین بار در سن هشت سالگی در یک سریال تلویزیونی حضور داشت که بعد ها درباره ماجرای چگونگی ورود اش به بازیگری اینطور گفته بود که اولین بار به همراه مادرم به پشت صحنه این سریال رفته بودم که آنجا کارگردان از او تست می گیرد و برای بازی در سریال انتخاب می شود.

سیما خضرآبادی می گوید که پدرش از اینکه در سنین کم کار کند و وارد بازیگری شود، به شدت مخالف بوده و علاقه مند بودن تا پس از اتمام تحصیلاتم به بازیگری بپردازم.

بیوگرافی سیما خضرآبادی
بیوگرافی سیما خضرآبادی

دوری از فضای بازیگری:

آخرین بار در سن یازده سالگی با سریالی به نام “ایستگاه” جلوی دوربین می رود اما پس از بازی در این سریال مدتی را از فضای بازگیری دور می ماند تا بتواند تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم به پایان برساند.

در اولین سال دانشجویی اش نیز زمانی که در رشته بازیگری اقدام به تحصیل کرد، با یک فیلم سینمایی به نام “کودک و فرشته” مجددا به عرصه بازیگری برگشت.

عکس های سیما خضرآبادی و همسرش
عکس های سیما خضرآبادی و همسرش

سیما خضرآبادی و سریال وضعیت سفید:

سه سال بعد از ورود مجدد اش به عرصه بازیگری و در حالیکه در سال چهارم دانشگاه بود، پیشنهادی برای بازی در سریال وضعیت سفید دریافت می کند و در این سریال نیز حضور می یابد که می تواند تجربه ای موفق برای او دانست.

همسر سیما خضرآبادی:

سیما خضرآبادی در سن ۲۹ سالگی با سهیل تیرگپ ازدواج می کند و در خصوص ماجرای چگونگی آشنایی اش با سهیل تیرگپ می گوید که در ماجرای یک سفر به صورت اتفاقی به هم آشنا می شوند و بعد از رفت و آمد های خانوادگی احساس می کنند که به یکدیگر علاقه مند شده اند و بعد از آن نیز تصمیم به ازدواج با یکدیگر می گیرند.

همسر سیما خضرآبادی
همسر سیما خضرآبادی

اینستاگرام سیما خضرآبادی:

خانم سیما خضرآبادی نیز مانند بسیاری از دیگر فعالان و چهره های شناخته شده سیما، دارای صفحه اینستاگرامی می باشند که هر از چند گاهی پست هایی را منتشر می کنند و مخاطبان اش را در جریان حال و هوای شخصی و کاری اش قرار می دهد.

شما عزیزان نیز می توانید اینستاگرام سیما خضرآبادی را از طریق آیدی simakhezrabadi فالو کنید.

اینستاگرام سیما خضرآبادی
اینستاگرام سیما خضرآبادی

علاقه مندی های خانم سیما خضرآبادی:

سیما خضرآبادی در خصوص علاقه مدی هایش اینطور می گوید که به استایل ام اهمیت می دهم اما چندان پیرو ترند های فشن نیستم و در بین آنها اگر پیزی را دوست داشته باشم، می خرم.

در ادامه می گوید که به سفر کردن نیز بسیار علاقه مند است و اگر پول اش را داشته باشید، دوست دارد مدام در سفر باشد و به یک جهانگرد حرفه ای تبدیل شود و تمام دنیا را ببیند.

می گوید که اخیرا اهل ورزش شده و برای ورزش به باشگاه می رود و مراقب تغذیه اش نیز هست.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *