بیوگرافی سید علی صالحی | زندگینامه سید علی صالحی

بیوگرافی سید علی صالحی ،بازیگری است که در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی آن بپردازیم.

سید علی صاحلی از بازیگران شناخته شده کشورمان می باشد و متولد زمستان سال ۱۳۵۲ می باشد و اولین بار با بازی در سریال امام علی علیه السلام جلوی دوربین رفت.

برای آشنایی بیشتر با این بازیگر خوب کشورمان تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

 

زندگینامه سید علی صالحی:

سید علی صالحی، متولد دوازدهم اسفند ماه سال ۱۳۵۲ است و در شهر تهران به دنیا امده است.

در رشته نمایش تا مقطع لیسانس تحصیل کرده است و از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند بوده است و همین دلیلی بوده تا درنمایش های تعذیه خوانی ایفای نقش کند.

علاقه او به بازیگری و استعدادی که داشت، در تئاتر دانش آموزی فعالیت داشت و در کنار بازیگری، کارگردانی گروه تئاتر مدرسه را نیز به عهده داشت.

 

زندگینامه سید علی صالحی:
زندگینامه سید علی صالحی

 

آموزش مهارت بازیگری:

سید علی صالحی تصمیم می گیرد تا به صورت جدی تر بازیگری را پی بگیرد و در همین جهت در سال ۱۳۶۹ و زمانی که هفده سال سن داشتف در ورکشاپ های آموزشی بازیگری کانون تئاتر تجربی شرکت می کند و زیر نظر اساتیدی همچون احمد آقالو و حمید سمندریان دوره های آموزشی خود را سپری می کند.

نکته جالبتر این است که علی صالحی در این ورکشاپ با بازیگرانی همچون، فریبرز عرب نیا، رامسین کبری و امیر جعفری همدوره بوده است.

علی اکبر صالحی در خصوص بزرگترین درسی که از بازیگری آموخته است، می گوید که بازیگری به من آموخت این بود که انسان باشم و احترام بگذاریم به حق دیگران و سهیم باشم در کارهایی که مفید است.

 

از قاب تلویزیون تا دیده شدن:

همانطور که اشاره کردم، سید علی صالحی در نمایش های تعزیه خوانی و تئاتر حضوری جدی داشت اما در سال ۱۳۷۱ برای اولین بار با سریال امام علی علیه السلام جلوی دوربین رفت. آن زمان سید علی صالحی به عنوان گروه حرکات موزن به ایفای نقش پرداخته بود.

اولین نقش جدی علی صالحی در سال بعد با سریال “فاصله” اتفاق افتاد اما در نهایت با بازی در یک سریال تلویزیونی به نام “کمربندها را ببندید” که در سال ۸۳ ساخته شد، به شهرت رسید و در قرارگاه مسکونی نیز مورد توجه قرار گرفت.

 

عکس های جدید سید علی صالحی
عکس های جدید سید علی صالحی

 

تجربه دستیار کارگردانی:

سید علی صالحی، علاوه بر بازیگری، تجربه ای نیز در زمینه دستیار کارگردانی دارد و برنامه ریزی پروژه و انتخاب بازیگران را به عهده داشته است.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *