بیوگرافی سعید واسعی فوتبالیست | ماجرای ازدواج و مشهور شدن

بیوگرافی سعید واسعی فوتبالیست ،موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان را با یکی از بازیگران خوش آتیه فوتبال کشورمان، از ماجرای ازدواج تا مشهور شدن آشنا کنیم.

سعید واسعی، در سال ۱۳۷۳ در شهر مشهد به دنیا آمده است و حالا با بازی در تیم تراکتورسازی توانسته به شهرت زیادی دست یابد. از آنجایی که سن کمی نیز دارد و در سطح خوبی از آمادگی فیزیکی و تکنیکی برخوردار است، بسیاری از کارشناسان این رشته ورزشی، درخشش او را در سال های آتی پیش بینی کرده اند.

در ادامه همراه ما باشید تا با زندگینامه سعید واسعی، همسر سعید واسعی و پیج اینستاگرام اش، آشنا شویم.

زندگینامه سعید واسعی:

سعید واسعی در ۲۸ام آذر ماه سال ۱۳۷۳ در شهر مشهدمقدس به دنیا آمده است و از ویژگی های فیزیکی خوبی برخوردار است و حدود ۱/۸۳ متر قد دارد و با پیوستن به تیم تراکتورسازی تبریز، توانست به شهرت دست یابد.

اصالتا اهل بجنورد می باشد که استانی در خراسان شمالی به شمار می رود، اما در مشهد به دنیا امده و بزرگ شده است.

زندگینامه سعید واسعی
زندگینامه سعید واسعی

زندگینامه فوتبالی سعید واسعی:

این بازیکن خوش تکنیک و جذاب، بزرگ شده مناطق جنوب شهر مشهد می باشد و در تیم محلات منطقه پنج تن مشهد، اولین بار فوتبال را به صورت حرفه ای شروع می کند و پس از آن وارد رده نوجوانان می شود و به عضویت تیم سایپا در می آید که مدت سه فصل در این تیم بازی می کند.

پس از حضور در تیم سایپا، به تیم غدیر خراسان منتقل می شود و در آنجا بود که توانست پختگی خود را در فوتبال به نمایش بگذارد و خود را به یک بازیکن تکنیکی تبدیل کند و بسیاری از تیم های لیگ برتر، خواهان بکارگیری او شوند.

زندگینامه فوتبالی سعید واسعی
زندگینامه فوتبالی سعید واسعی

سعید واسعی و تیم ملی:

سعید واسعی، سابقه بازی در تیم ملی فوتبال کشورمان را نیز دارد. او در دوره دانش آموزی، با عضویت در تیم ملی دانش آموزی، وارد دوره مسابقات آسیایی فوتبال می شود

او در این دوره، بسیار خوش درخشید و از بازیکنان اصلی تیم ملی به شمار می رفت.

سعید واسعی و تیم ملی
سعید واسعی و تیم ملی

همسر سعید واسعی:

سعید واسعی، این بازیگر جذاب و خوش تکنیک تیم تراکتور، تا کنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد و یا حداقل خبری از ازدواج اش رسانه ای نشده است که به محض اطلاع از همسر سعید واسعی، شما را نیز در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

همسر سعید واسعی
همسر سعید واسعی

سعید واسعی تا کنون در چه تیم هایی بازی کرده است؟

سعید واسعی تا کنون در تیم های معتبری بازی کرده است. پیکان، سیاه جامگان مشهد، بادران تهران و تراکتورسازی تبریز از جمله تیم هایی است که سعید واسعی در آنها توپ زده است.

اینستاگرام سعید واسعی:

سعید واسعی نیز در اینستاگرام فعالیت دارد و از این فرصت برای ارتباط هرچه بهتر خود با هواداران اش استفاده می کند.

سعید واسعی در پیج اینستاگرام اش به آیدی saeedvaseei_10 هر از چندگاهی پست هایی با حال و هوای زندگی شخصی و خانوادگی اش منتشر می کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *