بیوگرافی سارینا فرهادی بازیگر | ماجرای ازدواج و ورود به بازیگری

بیوگرافی سارینا فرهادی ،دختر اصغر فرهادی بازیگر شناخته شده کشورمان موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت تا شما عزیزان را با ماجرای ازدواج ورود به بازیگری سارینا فرهادی آشنا کنیم.

خانم فرهادی متولد متولد سال ۷۷ می باشد و اولین بار در فیلم جدایی نادر از سیمین که کارگردانی آنرا پدرش به عهده داشت، به شهرت می رسد.

تا انتها این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با زندگینامه سارینا فرهادی آشنا شویم.

زندگینامه سارینا فرهادی:

سارینا فرهادی در پانزدهم شهریور ماه سال ۱۳۷۷ در شهر زیبای اصفهان و در خانواده ای حرفه ای در صنعت سینما به دنیا آمده است، چرا که پدرش اصغر فرهادی از کارگردانان به نام و مادرش نیز پرسا بخت آور است که از تهیه کنندگان و کارگردان کشورمان به شمار می روند.

زندگینامه سارینا فرهادی
زندگینامه سارینا فرهادی

ورود به بازیگری:

طبیعتا با توجه به تولد در چنین خانواده ای، شانس زیادی برای ورود به دنیای بازیگری خواهی داشت و سارینا فرهادی نیز به عنوان دختری که پدر و مادرش هر دو کارگردان هستند، از این شانس محروم نبود.

او در سال ۸۱ در اثری به نام ” پشت کنکوری” که کارگردانی آنرا مادرش به عهده داشت، وارد فضای بازیگری می شود و می تواند تجارب خوبی در اولین تجربه بازیگری اش به دست می آورد.

در این سریال بازیگران دیگری همچون، سعید آقاخانی، علی صادقی، رامین ناصر نصیر و سحر ولدبیگی حضور داشتند.

سارینا فرهادی بازیگر فیلم قهرمان
سارینا فرهادی بازیگر فیلم قهرمان

ورود به سینما:

دایره زنگی اولین فیلم سینمایی ای بود که سارینا فرهادی در آن بازی کرده بود که فیلمنامه نویسی آنرا پدرش و کارگردانی فیلم را نیز مادرش به عهده داشت. این فیلم یک کمدی اجتماعی است که در سال ۱۳۸۶ ساخته شده و روایتگر ماجراهایی از معضل ماهواره و تاثیرات اش در جامعه ما.

سارینا فرهادی بازیگر جدایی نادر از سیمین:

از اولین حضورش در مقابل دوربین فیلمسازی حدود هشت سال می گذرد و حالا در زمینه بازیگری تجارب بیشتری دارد و پدرش از او برای بازی در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین دعوت می کند و سارینا فرهادی در این فیلم سینمایی بازی می کند. این فیلم که بازیگران درخشانی همچون شهاب حسینی، ساره بیتت و لیلا حاتمی را در خود دیده بود، توانست جوایز زیادی را به دست آورد.

سارینا فرهادی در فیلم جدایی نادر از سیمین در نقش دختر نادر و سیمین ایفای نقش کرده بود.

سارینا فرهادی بازیگر جدایی نادر از سیمین
سارینا فرهادی بازیگر جدایی نادر از سیمین

سارینا فرهادی بازیگر فیلم قهرمان اصغر فرهادی:

قهرمان نام تازه ترین اثر ساخته شده توسط اصغر فرهادی است که در سال ۹۹ ساخته شده است و حالا قرار است که در یک جشنواره بین المللی به نام کن اکران شود.

سارینا فرهادی نیز در فیلم قهرمان ساخته اضغر فرهادی بازی کرده است و از جمله دیگر بازیگران این فیلم می توان به محسن تنابنده، امیر جدید، صالح کریمیایی، فرخ نوربخت، محمد عاقبتی اشاره کرد.

سارینا فرهادی بازیگر فیلم قهرمان اصغر فرهادی
سارینا فرهادی بازیگر فیلم قهرمان اصغر فرهادی

پیج اینستاگرام سارینا فرهادی:

در اینستاگرام صفحه ای به نام سارینا صادقی که توسط خودش مدیریت شود وجود ندارد و گویا این بازیگر جوان در فضای مجازی به صورت شناخته شده فعالیت ندارد.

همسر سارینا فرهادی:

سارینا فرهادی تا کنون ازدوج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد و یا حداقل خبر ازدواج اش رسانه ای نشده است که بهب محض دریافت خبر موثقی در این باره، با شما نیز در میان خواهیم گذاشت.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *