بیوگرافی سارا بهمنیار کاراته باز تیم ملی در المپیک۲۰۲۱

بیوگرافی سارا بهمنیار کاراته باز تیم ملی در المپیک۲۰۲۱ موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان را با یکی دیگر از ملی پوشان خوش آوازه کشورمان آشنا کنیم که با لباس تیم ملی کاراته کشورمان به توکیو ژاپن رفته و قرار است به عنوان نماینده کشورمان در مسابقات کاراته المپیک ۲۰۲۱ حضور داشته باشد.

در ادامه همراه ما باشید تا با سارا بهمنیار عضو تیم ملی کاراته المپیک ۲۰۲۱ بیشتر آشنا شویم.

بیوگرافی سارا بهمنیار:

سارا بهمنیار در فروردین ماه سال ۱۳۷۸ در شهر زیبای آستانه اشرفیه و در خانواده ای کاراته کار به دنیا می آید، به طوریکه تمام اعضای خانواده اش به نوعی کاراته کار هستند و همین باعث می شود تا از سنین بسیار کم، وارد این رشته رزمی شود.

تحصیلات دانشگاهی اش را در رشته تربیت بدنی را آغاز می کند و در حال تکمیل تحصیلات اش می باشد و در کنار آن مدت هاست که به صورت جدی به فعالیت در رشته کاراته می پردازد و تا کنون افتخارات زیادی را در این رشته رزمی به دست
آورده است.

بیوگرافی سارا بهمنیار
بیوگرافی سارا بهمنیار

ماجرای کاراته باز شدن سارا بهمنیار:

خانم سارا بهمنیار ملی پوش تیم کاراته، در خصوص ماجرای ورود اش به این رشته رزمی می گوید که با همراهی خواهرش، از سالگی با رشته کاراته آشنا می شود و به صورت عادی تمرین را آغاز می کند اما در چهار سالگی زیر نظر استاد فاطمه قاسمی که دختر خاله اش نیز می باشد، تمرینات حرفه کاراته را آغاز می کند.

سارا بهمنیار کاراته کار تیم ملی
سارا بهمنیار کاراته کار تیم ملی

ورود به تیم ملی نوجوانان کاراته:

تمرینات مستمر او از سنین بسیار کم و حمایت خانواده اش باعث می شود تا در چهارده سالگی، ملی پوش شود و در پانزده سالگی نیز موفق به کسب مدال طلای رقابت های نوجوانان آسیا را به دست آورد و اولین مقام بین المللی اش را به رنگ خوشرنگ طلا مزین کند.

سارا بهمنیاز بازیکن تیم ملی کاراته
سارا بهمنیاز بازیکن تیم ملی کاراته

دعوت به تیم ملی بزرگسالان:

درخشش سارا بهمنیار در تیم ملی نوجوان کاراته و کسب مدال طلای این رشته در رقابت های ۲۰۱۴ مالزی، حرف و حدیثی برای حضور وی در تیم ملی بزرگسالان نگذاشت و او شانس حضور در این تیم را داشت.

او برای مسابقات بزرگسالان کارته ۲۰۱۸ که در کشور اسپانیا برگزار می شد، دعوت شده وبد و توانست مدال برنز این دوره از مسابقات به دست آورد.

این ملی پوش کشورمان، سال ۲۰۱۹ نیز در دوره مسابقات لیگ های جهانی در ژاپن و روسیه، مدال طلا کسب کرد و توانست به زن طلایی کاراته کشورمان تبدیل شود.

چگونگی ورود سارا بهمنیار به تیم ملی کاراته
چگونگی ورود سارا بهمنیار به تیم ملی کاراته

مهم ترین مدال های سارا بهمنیار:

سارا بهمنیار تاکنون در مسابقات مختلف ملی و بین المللی شرکت کرده است و افتخارات متعددی را در این رشته ورزشی کسب کرده است که از جمله مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طلای مسابقات مالزی – ۲۰۱۴
  • برنز مسابقات اندونزی – ۲۰۱۵
  • نقره مسابقات اسپانیا – ۲۰۱۷
  • نقره مسابقات قزاقستان – ۲۰۱۷
  • برنز مسابقات اسپانیا – ۲۰۱۸
  • نقره مسابقات اتریش – ۲۰۱۹
  • طلای مسابقات توکیو – ۲۰۱۹
  • طلای مسابقات مسکو – ۲۰۱۹
  • حضور در المپیک ۲۰۲۱
زندگینامه سارا بهمنیار
زندگینامه سارا بهمنیار

آرزوی المپیک دارد:

سارا بهمنیار می گوید که طلای مسابقات کاراته المپیک برای من آرزو نیست، بلکه هدف من از حضور در این مسابقات است. برای این مهم روزی دوبار و در مجموعه چهار ساعت تمرین میکنم که شامل تمرینات بدنسازی و تخصصی کاراته می باشد.

همسر سارا بهمنیار:

خانم بهمنیاز تا کنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد و یا حداقل خبر ازدواج اش رسانه ای نشده است.

تاریخ تولد سارا بهمنیاز

اینستاگرام سارا بهمن یار:

سارا بهمن یار در اینستاگرام فعالیت دارد و در صفحه اینستاگرام اش بیش از ۵۰۰ هزار دنبال کننده دارد و هر از چند گاهی عکس هایی از زندگی شخصی و تمرین های ورزشی اش منتشر می کند که می تواند برای هواداران اش جذاب باشند.

برای مشاهده پیج اینستا سارا بهمنیار می توانید از طریق آیدی sara_bahmanyar اقدام کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *