بیوگرافی روزبه حضاری + شایعه ازدواج با ریحانه پارسا

بیوگرافی روزبه حضاری ،موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با بیوگرافی یکی از بازیگران خوب کشورمان آشنا کنیم.

روزبه حضاری در زمینه بازیگری سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت دارند و با بازی در فصل سوم سریال بچه مهندس توانستند به شهرت زیادی دست یابند. برای آشنایی بیشتر با زندگی روزبه حضاری تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

زندگینامه روزبه حضاری:

روزبه حصاری متولد دوازدهم بهمن ماه سال ۱۳۶۶ می باشد و در شهر تهران به دنیا آمده و در خانواده ای ۴ نفره رشد کرده است و تنها یک برادر بزرگتر از خود دارد.
از کودکی به سازهای کوبه ای علاقه زیادی داشت و در کلاس های آموزش این ساز نیز شرکت کرد که در حال حاضر نیز گاهی برای سرگرمی و از روی علاقه از سازهای کوبه ای استفاده می کند.

دوران دبیرستان را در مدارس تحت پوشش سازمان پرورش استعداد های درخشان سپری می کند و تحصیلات دانشگاهی اش را صرف سپری در رشته مهندسی صنایع تا مقطع لیسانس می کند و بازیگری را در کلاس های آزاد آموزشگاه کارنامه می آموزد.

زندگینامه روزبه حضاری
زندگینامه روزبه حضاری

ورود به دنیای بازیگری:

در سال ۱۳۸۸ بازیگری را با ورود به عرصه تئاتر تجربه می کنید و اولین تجربه حرفه ای خود را در تئاتر با نمایشی به نام “بالاخره این زندگی مال کیه؟” به کارگردانی اشکان خلیل نژاد به دست می آورد. از دیگر تجارب موفق روزبه حصاری در تئاتر می توان به نمایش، “مرگ در می زند” پیتزا جهان” و “برداشت آزاد اشاره کرد.

اولین تجربه حضور در تلویزیون او نیز در سال ۹۲ و با سریال “یادآوری” رقم می خورد و با سریال بچه مهندس ۳ به شهرت می رسد.

عکس های جدید روزبه حصاری
عکس های جدید روزبه حصاری

شایعه ازدواج روزبه حصاری با ریحانه پارسا:

سال ۹۸ روزبه حضاری در صفحه اینستاگرام اش پستی منتشر می کند و در آن می گوید که با رایحانه پارسا ازدواج کرده است. این خبر خیلی زود در فضای مجازی پخش می شود و بسیاری را به تعجب وا می دارد.

طولی نمی کشد که روزبه حضاری خبر ازدواج اش با ریحانه پارسا را دروغ سیزده می نامد.

شایعه ازدواج روزبه حصاری با ریحانه پارسا
شایعه ازدواج روزبه حصاری با ریحانه پارسا

چرا روزبه حصاری در فصل چهارم بچه مهندس حضور ندارد؟

یکی از کارهای بسیار موفقی که روزبه حصاری در آن دیده شد، فصل سوم سریال بچه مهندس است که با خبر تولید فصل چهارم این سریال، بسیاری این توقع را داشتند که او نیز در فصل چهارم به ایفای نقش بپردازد.

روزبه حصاری در فصل سوم، به عنوان بازیگر نقش جواد جوادی که کاراکتر اصلی سریال می باشد، حضور داشت. گفته می شود که محمدرضا رهبری جایگزین روزبه حصاری در این فصل می شود.

اما با نزدیک شدن به روزهای پایان تولید این سریال و قطعی شدن ترکیب بازیگران، خبری از حضور روزبه حصاری نبود و به نظر تیم تولید این سریال برای حضور او در فصل چهارم برنامه ای نداشته اند و یا با آقای حصاری به توافق نرسیدند.

چرا روزبه حصاری در فصل چهارم بچه مهندس حضور ندارد؟
چرا روزبه حصاری در فصل چهارم بچه مهندس حضور ندارد؟

علاقه مندی های روزبه حضاری:

همانطور که اشاره کردیم، روزبه حصاری به سازهای کوبه ای علاقه زیادی دارد و از بین فعالیت های ورزشی به فوتبال علاقه مند است.
به گفته خودش از طرفداران دو آتیشه پرسپولیس نیز هست.

از شهرت تا حاشیه:

روزبه حصاری با بازی در فصل سوم سریال بچه مهندس ۳ به شهرت خوبی رید و او در حال حاضر در خصوص شهرت می گوید که برای رسیدن به شهرت مسیر ساده تری به نسبت مسیر هنر می توان طی کرد و حتما ماندگار بودن در هنر می تواند عاملی برای کسب شهرت باشد اما ابدا شهرت نمی تواند عاملی برای هنرمند شدن باشد.

از گفته هایش اینطور به نظر می رسد که چندان اهل حاشیه سازی نیست و در موضعی جدی اینطور می گوید که اگر روزی احساس کنم که معیار انتخابم حواشی ام است آن روز بازیگری را کنار می گذارم معقتدم مدیوم های تئاتر ، تلویزیون و سینما تنها ویترین بازیگر هستند و حاشبه برای او بی معنی است.

عکس های جدید روزبه حصاری
عکس های جدید روزبه حصاری

سریال ها و فیلم هایی با حضور روزبه حصاری:

  • سریال دومینو
  • سریال بچه مهندس ۳
  • سریال تاریکی شب ، روشنایی روز
  • سریال سلام آقای مدیر
  • فیلم ماهور
  • فیلم امروز
  • سریال یادآوری
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *