بیوگرافی دیلان چیچک دنیز سریال گودال | ماجرای ازدواج و شهرت و فیلم و سریال ها

بیوگرافی دیلان چیچک دنیز بازیگر معروف ترکیه ای موضوع مطلب  امروزمان می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان را با ماجرای ازدواج، شهرت و فیلم و سریال های چیچک دنیز آشنا کنیم.

این بازیگر ترک تبار، بازیگری را از تئاتر های مدرسه آغاز می کند و در نوزده سالگی می تواند مقابل دوربین حاضر شود و در فیلم سینمایی ” ماه عسل” ایفای نقش کند و با سریال ترکیه ای “بوردوم” به شهرت برسد.

در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با زندگینامه دیلان چیچک دنیز آشنا شویم.

زندگینامه دیلان چیچک دنیز:

چیچک دنیز متولد بیست و هشتم فوریه سال ۱۹۹۵ میلادی می باشد و در یکی از شهر های بسیار زیادی ترکیه به نام سیواس به دنیا آمده است.

برادر و خواهری ندارد و تک فرزند به حساب می آید و در خانواده ای فرهنگی رشد می کند و در هشت سالگی به دلیل طلاق والدین اش، حضانت اش به عهده مادرش می شود و از آن پس تربیت و مراقبت او به عهده مادرش می شود و دیلان چیک دنیز، خود را همیشه مدیون زحمات و تلاش های مادرش می داند.

بیوگرافی دیلان چیچک دنیز
بیوگرافی دیلان چیچک دنیز

ورود به عرصه بازیگری:

اگر بخواهیم به طور دقیق تر به ماجرای ورود دیلان چیچیک دنیز به بازیگری اشاره کنیم، باید از سال ۲۰۰۹ یاد کرد که در حدود شانزده سالگی وارد تئاتر مدرسه می شود و در چند تئاتر دانش آموزی ایفای نقش می کند.

حدود ۲۰ سالگی نیز پیشنهادی برای بازی در فیلم سینمایی ماع عسل را دریافت می کند و با پذیرش این پیشنهاد، اولین بار در مقابل دوربین هنرنمایی می کند.

زندیگنامه دیلان چیچک بازیگر سریال گودال
زندیگنامه دیلان چیچک بازیگر سریال گودال

شهرت در بازیگری:

همانطور که در مقدمه نیز اشاره کردیم، سال ۲۰۱۵ در یک سریال ترکی معروف به نام “دختران آفتاب” بازی می کند و می تواند به شهرت برسد و این شهرت را سال بعد با با بازی در سریال “بوردوم” بیشتر می کند و برای بازی در این سریال نیز موفق می شود جایزه پروانه طلایی بازیگری که یکی از جشنواره های معروف ترکیه در زمینه بازیگری می باشد را دریافت کند.

دیلان چیچک دنیز بازیگر سریال گودال
دیلان چیچک دنیز بازیگر سریال گودال

شرکت در مسابقه زیبایی ترکیه:

یکی از نقاط قورت دیلان چیچک دنیز در زمینه بازیگری، چهره بسیار زیبای اوست که در این زمینه جزء برترین زنان ترکیه به حساب می آید و تا کنون توانسته در سن نوزده سالگی، مقام دوم زیباترین زن ترکیه را در جشنواره “میس تورکی” یا miss turkey به دست آورد.

فیلم ها و سریال های دیلان چیچک
فیلم ها و سریال های دیلان چیچک

همسر دیلان چیچک:

این بازیگر ترک تا کنون ازدواج رسمی نداشته است و خبر تایید شده ای در خصوص ازدواج او در دست نیست اما او در ۲۴ سالگی به مدت سه ماه با فورکان آندیچ بازیگر تریکه ای، وارد رابطه می شود و چند ماه بعد با او کات می کند و بار دوم نیز با بیرکان سوکولو بازیگر ترکی وارد رابطه می شود که این رابطه نیز سرنوشت اش مانند رابطه قبلی بوده و به جدایی ختم می شود.

همسر دیلان چیچک
همسر دیلان چیچک

فیلم ها و سریال های دیلان چیچک:

دیلان چیچک دنیز، این بازیگر ترک تبار تا کنون در فیلم ها و سریال های متعددی ایفای نقش کرده است که از جمله آنها می توان به سریال های:

  • دروغگوهای کوچک شیرین
  • داستان بدروم
  • گودال
  • عشق های ناتمام
  • شعله ورز
  • دختران آفتاب

اشاره کرد و او همچنین در فیلم های سینمایی:

  • ماه عسل
  • یک طرفه به فردا

ایفای نقش کرده است.

پیج اینستا دیلان چیچک بازیگر ترکیه ای گودال
پیج اینستا دیلان چیچک بازیگر ترکیه ای گودال

پیج اینستا دیلان چیچک بازیگر ترکیه ای گودال:

دیلان چیچک دنیز هم در فضای مجازی فعالیت دارد و در اینستاگرام دارای یک صفحه شخصی می باشد که در ان پست هایی با موضوعات کاری و زندگی شخصی اش منتشر می کند که می تواند برای طرفداران اش جذاب باشد.

این بازیگر جذاب در اینستا بیش از ۴ میلیون دنبال کننده دارد و برای مشاهده پست های پیج دیلان چیک چیک می توانید از آیدی dilandeniz استفاده کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *