بیوگرافی دنیا دادرسان خواننده جوان + همسر و عکس های جنجالی

بیوگرافی دنیا دادرسان خواننده جوان موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با این خواننده خوب و جوان کشورمان آشنا کنیم و در ادامه مطلب نیز به عکس ها و ماجرای ازدواج دنیا دادرسان اشاره کنیم.

وی متولد سال ۷۶ است و حالا حدود ۲۴ سال سن دارد که تا کنون در خوانندگی موفق بوده و ازدواج نیز کرده است. خوانندگی را با ویدئو های فان در فضای مجازی آغاز می کند و حالا چندین ترک خوانده است.

تا انتها مطلب همراه ما باشید تا با زندگینامه دنیا دادرسان بیشتر آشنا شویم.

زندگینامه دنیا دادرسان:

دنیا دادرسان متولد ۲۴ اسفند ماه سال ۱۳۷۶ در تهران می باشد و حالا به خوانندگی و نوازندگی پیانو مشغول می باشد.

فضای مجازی زمینه رشد وی بود و با ساخت کلیپ های فان مانند دابسمش توانست مطرح شود و حالا به استرالیا مهاجرت کرده و در آنجا خوانندگی و فعالیت می کند.

زندگینامه دنیا دادرسان
زندگینامه دنیا دادرسان

ماجرای خواننده شدن دنیا دادرسان:

دنیا دادرسان از جوانی به خوانندگی علاقه مند بوده و به دلیل محدودیت هایی که در ایران وجود دارد، می دانسته که اگر بخواهد وارد حوزه خوانندگی شود باید از ایران مهاجرت کند.

اما از همان زمان که حدود ۷ سال داشته، در تهران شروع به یادگیری ساز مورد علاقه اش یعنی پیانو می کند.

عکس های جدید دنیا دادرسان
عکس های جدید دنیا دادرسان

مهاجرت به استرالیا:

بعد از اینکه نسبت به نواختن پیانو تا حد زیادی مسلط می شود، تصمیم می گیرد تا به اتفاق خانواده به استرالیا مهاجرت کنند.

بعد از سکونت در استرالیا و گرفتن قبولی این کشور، دست به ساخت دابسمش می زند که با استقبال کاربران فضای مجازی مواجهه می شود و حدود سه سالی به فعالیت در فضای مجازی مشغول می شود تا اینکه در عید نوروز سال ۹۷ به صورت جدی وارد حرفه موسیقی می شود.

دنیا دادرسان متولد چه سالی است؟
دنیا دادرسان متولد چه سالی است؟

اولین قطعه موسیقی:

اولین قطعه موسیقی اش را در نوروز سال ۹۷ که همزمان شده بود با تولد اش، منتشر می کند که این قطعه ” از انیجا برو” نام داشت و اولین آلبوم اش نیز به نام “دنیا” منتشر شد.

او تا کنون آهنگ زیادی را خوانده که به عنوان نمونه می توان به آهنگ های، “عزیزم”، “درگیری”، “جای همگی خالی”، اون کیه در میزنه”، “حسودا”، “مثه من”، “سیاه یفید” و … اشاره کرد.

بیوگرافی دنیا دادرسان خواننده جوان
بیوگرافی دنیا دادرسان خواننده جوان

همسر دنیا دادرسان:

یکسال بعد از اینکه وارد فضای حرفه ای خوانندی می شود، با فردی به نام سروش صادفی آشنا می شود که بعد از مدتی دو نفرشان به یکدیگر علاقه مند می شوند و پس از مدتی با هم ازدواج می کنند.

دنیا دادرسان و همسرش تا کنون فرزندی ندارند.

همسر دنیا دادرسان
همسر دنیا دادرسان

علاقه مندی ها:

مهم ترین علاقه مندی دنیا دادرسان، آشپزی است و می گوید که دوست دارد خودش آشپزی کند و خیلی اهل غذاگرفتن از بیرون نیست و در کودکی آروزی درست کردن برنامه های آشپزی را داشته است.

اهل فیلم دیدن است و از کارهای مورد علاقه اش در زمان فراغت، فیلم دیدن است. ساز مورد علاقه اش پیانو است و دوست دارد کنسرت های زیادی داشته باشد.

علاقه مندی های دنیا دادرسان
علاقه مندی های دنیا دادرسان

پیج اینستا دنیا دادرسان:

دنیا دادرسان نیز در فضای مجازی فعالیت دارد و در صفحه اینستاگرام اش عکس هایی را با حال و هوای زندگی شخصی و کاری اش منتشر می کند. برای دنبال کردن پیج اینستا دنیا دادرسان می توانید روی آیدی donyadadrasan کلیک کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *