بیوگرافی دریا مرادی دشت بازیگر | زندگینامه کامل به همراه حواشی و ماجرای ازدواج

بیوگرافی دریا مرادی دشت بازیگر موضوع این مطلب می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان را با زندگینامه کامل به همراه حواشس و ماجرای ازدواج این بازیگر خوب کشورمان آشنا کنیم.

دریا مرادی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد که در حال حاضر علاوه بر بازیگری در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد. با سریال های در حاشیه و شوخی کردم، به شهرت رسیدند و سال ۹۸ با پویان گنجی ازدواج کردند.

در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با زندگینامه دریا مرادی آشنا شویم.

زندگینامه دریا مرادی:

دریا مرادی دشت در هفدهم آبان ماه سال ۱۳۶۸ در تهران متولد شده است. تنها یک خواهر دارد که بازیکن تنیس بوده و مادرش نیز مدتی مربی تیم ملی تنیس بوده و مدتی نیز مشغول تدریس در دانشگاه بوده اما متاسفانه ایشان مدتی پیش فوت کرده اند.

از دوران نوجوانی به بازیگری و هنر علاقه مند بوده تا اینکه تصمیم می گیرد وارد هنرستان هنر شود و به صورت آکادمیک، علاقه اش را دنبال کند. چهره جذابی دارد و همین موضوع توانسته باعث شود که پیشنهاداتی برای مدلینگ نیز دریافت کند و تا کنون با چند مجموعه به عنوان فتومدل فعالیت داشته است.

زندگینامه دریا مرادی
زندگینامه دریا مرادی

ورود به حرفه بازیگری:

ورود به عرصه بازیگری دریا مرادی نیز همچون بسیاری از دیگر بازیگرانی که در حال حاضر می شناسیم، با تئاتر شکل می گیرد و بعد ها نیز به تلویزیون و سینما راه می یابد.

وی حدود سال ۸۸ بازیگری را ابتدا با حضور در چند نمایش تئاتر تجربه می کند و در اواخر سال ۸۹ نیز با یک سریال تلویزیونی به کاترگردانی محمدرضا ورزی، بازیگری مقابل دوربین را تجربه می کند و به تلویزیون راه می بابد. اولین کار دریا مرادی دشت در مقابل دوربین، سریال “تبریز در مه” نام داشت.

بیوگرافی دریا مرادی دشت
بیوگرافی دریا مرادی دشت

همکاری با مهران مدیری:

هر بازیگری در طول دوران فعالیت هنری اش، قطعا با یک سری آثار خاص شناخته می شود و یا به عبارتی، یکی از نقش هایش بسیار محبوب می شود و موجب شهرت آن بازیگر می شود.

دریا مرادی دشت نیز در سال ۹۲ با مهران مدیری در سریالی ویژه شبکه نمایش خانگی به عنوان بازیگر همکاری می کند و این ماجرا سرآغاز شهرت وی به حساب می آید.

در ادامه این همکاری، مهران مدیری به او پیشنهاد بازی در مجموعه تلویزیونی “شوخی کردم” و سریال “در حاشیه” را می دهد که منجر به شهرت بیشتر خانم دریا مرادی می شود.

دریا مرادی دشت بازیگر و مدلینگ
دریا مرادی دشت بازیگر و مدلینگ

همسر دریا مرادی:

خانم دریا مرادی سال ۹۸ با فردی به نام پویا گنجی ازدواج می کند. آنها در خصوص ازدواج شان می گویند که مدت زیادی بود که باهم آشنا بدیم و خانواده هایمان یکدیگر را می شناختندو این زوج در حال حاضر در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

نکته جالتر اینکه علاوه بر خود دریا مرادی، همسر و مادرشوهرش نیز بازیگر می باشند و مادرش فاطمه گودرزی است که از بازیگران شناخته شده کشورمان می باشند. این سه در سریال تلویزیونی “یلدا” در کنار یکدیگر بازی کردند.

همسر دریا مرادی
همسر دریا مرادی دشت

پیج اینستاگرام دریا مرادی:

دریا مرادی نیز در اینستاگرام فعالیت دارد و از این طریق با مخاطبان خود در ارتباط است. او در صفحه اینستاگرام اش عکس هایی از خود و همسرش و هر از گاهی نیز پست هایی با حال و هوای زندگی کاری اش منتشر می کند.

از طریق آیدی daryamoradidasht می توانید پیج اینستا دریا  مرادی دشت را مشاهده کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *