بیوگرافی بیتا سحرخیز | عکس های جدید بیتا سحر خیز

زندگینامه بیتا سحر خیز موضوعی است که قصد داریم در این مطل به آن بپردازیم و شما عزیزان را با بیوگرافی این بازیگر خوب کشورمان آشنا کنیم.

بیتا سخر خیز از جمله بازیگران خوب کشورمان می باشد که با بازی در سریال ماه و پلنگ توانستند به شهرت نزد مخاطبین تلویزیون دست یابند. برای آشنایی بیشتر با بیوگرافی بیتا سحر خیز آشنا کنیم.

 

زندگینامه بیتا سحر خیز:

بیتا سحر خیز متولد ۲۱ آبان ماه سال ۱۳۶۱ در تهران می باشد و تحصیلات تخصصی شان را در زمینه تربیت معلم گزارنده اند و بازیگری را از طریق کارگاه ها و ورکشاپ های مختلف آموزش دیده است.

به گفته خودش از سنین کودکی به بازیگری علاقه مند بوده اما به این دلیل که خانواده اش چندان در زمینه کارهای هنر علاقه مند نبوده اند، از او برای ورود به عرصه بازیگری حمایت نکرده اند.

زندگینامه بیتا سحر خیز
زندگینامه بیتا سحر خیز

از ناکامی در ورود به هنرستان تا آموزش بازیگری:

خانم بیتا سحر خیز قصد داشته است تا در مقطع دبیترستان رشته هنر را انتخاب کند و وارد هنرستان شود و به این دلیل که شرط ثبت نام در هنرستان رشته هنر، فعالیت یکی از اعضای درجه یک خانواده در زمینه کارهای هنری بود، توانست وارد رشته هنر شود و مجبور به تحصیل در همان رشته خود شد.

اما خانم سحرخیز از علاقه اش به بازیگری چیزی کم نمی شود و تصمیم می گیرد تا بازیگری را از طریق دوره ها و ورکشاپ های آزاد بیاموزد و در این عرضه فعالیت داشته باشد.

بیتا سحر خیز
بیتا سحر خیز

او در سال ۸۱ با شرکت در کلاس های بازیگری استاد امین تارخ، نکات خوبی را در خصوص بازیگری آموخت و به گفته خودش، استاد تارخ انگیزه ای قوی به او داد تا بتواند در این حرفه دوام بیاورد و برای رسیدن به هدفم در بازیگری هر سختی را تحمل کنم.

عکس های جدید بیتا سحر خیز
عکس های جدید بیتا سحر خیز

شهرت خانم بیتا سحرخیز:

خانم سحر خیز برای اولین بار با فیلمی به نام “فقط چشم هایت” جلوی دوربین رفت اما سریال های “ترانه مادری” و “راه بی پایان” از جمله تجارب حرفه ای خانم بیتا سحر خیز بودند که موجب دیده شدن و شهرت ایشان شد اما سریال ماه و پلنگ تاثیر بسزایی در افزایش محبوبیت این بازیگر خوب کشورمان داشت.

نکته بسیار جالب در زمینه بازیگری خانم بیتا سحرخیز در این است که ایشان برخلاف بسیاری از بازیگران نامن آشنای کشورمان، تجربه بازیگری در تئاتر را تاکنون نداشته اند. اما خود ایشان اینطور گفته اند که اگر فرصت اش پیش بیاید، بدم نمی آید تا در این زمینه نیز خود را محک بزنم.

شهرت خانم بیتا سحرخیز
شهرت خانم بیتا سحرخیز

علاقه مندی های خانم سحرخیز:

خانم بیتا سحر خیز در مصاحبه ای از علاقه مندی هایش می گوید و می افزاید که به عکاسی بسیار علاقه مند است اما عکاسی را تنها به عنوان یک تفریح در زندگی ام دنبال میکنم و به جزء بازیگری در زمینه دیگری فعالیت ندارم.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *