بیوگرافی بهناز جعفری بازیگر | جدیدترین عکس ها و همسر بهناز جعفری

بیوگرافی بهناز جعفری موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با بیوگرافی یکی دیگر از بازیگران خوب کشورمان آشنا کنیم.

بهناز جعفری در بیست و پنجم مردادماه سال ۵۳ و در تهران به دنیا آمده و پدر و مادرش بعد از سال ها زندگی در کنار یکدیگر، از یکدیگر طلاق می گیرند و از هم جدا می شوند.

بازیگری را زیر نظر رویا تیموریان، منصوره سپاه و گلاب آدینه می آموزد.

ورود به عرصه بازیگری در تئاتر:

بهناز جعفری نیز همانند بسیاری از دیگر بازیگران و چهره های شناخته شده این حوزه، بازیگری را با ایفای نقش در نمایش های تئاتر آغاز می کند و تجارب مفیدی از این حوزه به دست می آورد.

وی سال ۷۲ و در حالیکه تنها ۱۹ سال سن داشت اولین بار روی صحنه تئاتر حضور پیدا می کند.

عرصه بازیگری در تئاتر
عرصه بازیگری در تئاتر

تجربه بازیگری در سینما:

یک سال بعد از اولین تجربه اش در تئاتر، با فیلمی به نام “روسری آبی” وارد سینما می شود و اولین تجربه بازی در مقابل دوربین را هر چند که تجربه کوتاهی بود، به دست می آورد.

عکس های جدید بهناز جعفری
عکس های جدید بهناز جعفری

شهرت او نیز با سینما اتفاق می افتد و سال ۸۰ با بازی در فیلم سینمایی خانه ای روی آب که کارگردانی آنرا بهمن فرمان آرا به عهده داشت، به شهرت می رسد و سیمرغ بهترین بازیگری نقش مکمل زن را نیز در جشنواره فجر برای بازی در همین نفش به دست می آورد.

بهناز جعفری در خندوانه
بهناز جعفری در خندوانه

بازی در تلویزیون:

سال ۷۵ در یک مجموعه تلویزیونی به نام غبار نور وارد تلویزیون می شود اینگونه تجربه بازی در تلویزیون را نیز به دست می آورد.
سال ۹۶ نیز در سریال نفس بازی کرد و در آن به خوبی دیده شد.

عکس های اینستاگرامی بهناز جعفری
عکس های اینستاگرامی بهناز جعفری

ماجرای ازدواج:

بهناز جعفری تا کنون ازدواج نکرده است چراکه به نوعی ازدواج کردن را مانعی برای پیشرفت اش در زمینه بازیگری می داند و می گوید اگر بخواهم ازدواج کنم باید بازیگری را کنار بگزارم . اما در هر حال اگر فردی را پیدا کنم که دوست اش داشته باشم و بتواند با شرایط کاری ام کنار بیاید، با او ازدواج خواهم کرد.

آیا بهناز جعفری ازدواج کرده است؟
آیا بهناز جعفری ازدواج کرده است؟

مستقل زندگی کردم:

می گوید که از نوجوانی تا کنون از خانواده اش پولی نگرفته است و از همان زمان که در گرافیک فعال بوده، سعی کرده کار کند و درآمد زندگی اش را درآورد و حتی حالا که نیز بازیگر است، برای کسب درآمد تا حدی در قبول نقش ها حساسیت کمتری دارم.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *