بیوگرافی بهزاد لیتو رپر معروف + عکس های جدید

بیوگرافی بهزاد لیتو موضوعی است که قصد داریم در این  مطلب بپردازیم و شما عزیزان را با یکی از رپر های جوان کشورمان به نام بهزاد داورپناه معروف به بهزاد لیتو آشنا کنیم.

 

زندگینامه بهزاد لیتو:

بهزاد داورپناه معروف و ملقب به بهزاد لیتو در پنجم اسفند ماه سال ۱۳۷۰ در شهر تهران در خانواده ای چهار نفره با اصالت اصفهانی به دنیا آمده و تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد.

در خانواده ای ثروتمند رشد کرده است و شغل خانوادگی شان نیز صادرات سنگ است و با ثروتی که دارند در کارهای خیر مانند مدرسه سازی نیز مشارکت دارند.

از دوران نوجوانی به موسیقی به سبک رپ علاقه مند بوده و به گفته خودش زمانی که نوجوان بوده به آهنگ های رپرهایی آمریکایی مانند اسناپ داگ به خوانندگی رپ علاقه مند می شوم.

زندگینامه بهزاد لیتو
زندگینامه بهزاد لیتو

ورود به عرصه موسیقی و تحصیلات:

در زمینه خوانندگی، آهنگسازی به سبک رپ فعالیت دارد.

دارای تحصیلات تخصصی در رشته مهندسی صدا از دانشگاه دبی تا مقطع لیسانس می باشد و با آهنگسازی کار خود را در عرصه موسیقی آغاز می کند و طولی نمی کشد که آهنگی را با صدای خود می سازد و پس از اینکه مورد استقبال قرار می گیرد، تصمیم به ورود حرفه ای تر به زمینه خوانندگی می گیرد.

بهزاد لیتو
بهزاد لیتو

آغاز فعالیت حرفه ای بهزاد لیتو:

چگونگی آغاز فعالیت حرفه ای بهزاد لیتو در خوانندگی رپ بسیار طولانی است. او ابتدا آهنگ هایش را روی بیت های رایگان و اینترنتی ضبط می کند و رفته رفته بعد از سه سال، تصمیم می گیرد که کارش را حرفه ای تر کند و در همین راستا با برخی از آهنگ سازی های حرفه ای صحبت می کند و به گروه “پایدار” می پیوندد و فعالیت حرفه ای تری را با اعضای این گروه در پی می گیرد.

آغاز فعالیت حرفه ای بهزاد لیتو
آغاز فعالیت حرفه ای بهزاد لیتو

مهاجرت از تهران به دبی:

بهزاد لیتو زمانی که حدود ۱۶ ساله بود، با تصمیم خانواده به صورت دسته جمعی به دبی مهاجرت می کند و دلیل مهاجرت خانواده اش را اینگونه می گوید که بنا به دلایلی خانواده ام معتقد بودند که زندگی در دبی بهتر است و این شد که به این کشور مهاجرت کردیم.

عکس های جدید بهزاد لیتو
عکس های جدید بهزاد لیتو

لیتو یعنی چی؟

در مصاحبه ای از بهزاد لیتو در خصوص اسم هنری اش که “لیتو” باشد سوال می شود و او در پاسخ می گوید که این اتفاق کاملا تصادقی بود که بعد از مهاجرتم به دبی، دوستان خارجی ام در تلفط اسم بهزاد مشکل داشتند تا اینکه یکی از آنها مرا لتو صدا می کرد و در نهایت لتو تبدیل به لیتو شد و در کنار اسم من جای خوش کرد و ما لیتو شدیم.

بیوگرافی کامل عکس های بهزاد لیتو
بیوگرافی کامل عکس های بهزاد لیتو

عکس جنجالی و با سردار آزمون:

بهزاد لیتو مدتی با سردار آزمون رابطه دوستانه صمیمی با یکدیگر داشتند که این رابطه با انتشار یک عکس جنجالی دونفره از بهزدا لیتو و سردار آزمون کم رنگ شده است.

ماجرای این عکس جنجالی اینگونه است که روزی سردار آزمون برای تمرین و مسابقه فوتبال به ابوظبی می رود و با بهزاد لیتو تماس می گیرد که با هم دیداری داشته باشند و این دیدار در هتل محل اقامت سردار آزمون صورت می گیرد و عکس های یادگیری دو نفره ای نیز صورت می گیرد.

پس از انتشار این عکس ها در فضای مجازی، کاربران با اشاره به قرمز بودن چشم های لیتو و سردار این شایعه را شکل می دهند که چیزی مصرف کرده اند.

هر چند که هم بهزاد و هم سردار این شایعه را تکذیب کردند، اما رابطه این دو نفر پس از این ماجرا کم رنگ می شود.

ماجرای عکس جنجالی بهزاد لیتو با سردار آزمون
ماجرای عکس جنجالی بهزاد لیتو با سردار آزمون

اینستاگرام بهزاد لیتو:

بهزاد لتیو در اینستاگرام نیز چهره شناخته شده ای است و در این شبکه اجتماعی نیز فعالیت دارد. پیج اینستاگرام بهزاد لیتو را می توانید از طریف آیدی behzadleito فالو کنید.

برای کمک به خانواده دیجی شدم:

بهزاد لیتو می گوید بعد از مهاجرت مان به دبی، پدرم ورشکسته شد و از نظر مالی دچار فشار شدیم و اینجا بود که تصمیم گرفتم برای کمک به وضعیت مالی خانواده، به عنوان دیجی در دبی فعالیت کنم.

او در خصوص درآمد اش می گوید که گاهی تا شبی دو هزار دلار درآمد داشتم.

ماجرای مهاجرت بهزاد لیتو به دبی
ماجرای مهاجرت بهزاد لیتو به دبی

انتشار آلبوم:

این خواننده جوان تا کنون شش آلبوم به نام های

  • خاکستری
  • تراپی
  • بیست و سه
  • ستاره بازی
  • هر چی نگفتم
  • تخت گاز

منتشر کرده است و چند تک آهنگ مشترک نیز با دیگر رپرها دارد.

آلبوم های بهزاد لتو
آلبوم های بهزاد لتو

علاقه مندی های بهزاد لیتو:

این رپر جوان از علاقه مندی هایش می گوید و اشاره می کند که به شدت به ورزش کردن علاقه مند است و ورزش های مورد علاقه ای نیز تنیس و فوتبال و اسکی می باشد.

بازیکن مورد علاقه اش کریستیانو رونالدو است و به رئال مادرید و پرسپولیس علاقه مند است.

در خصوص خوانندگان مورد علاقه ای نیز می گوید که نسبت به رپرهای ایرانی، پوبون، خلسه و وانتونز را دوست دارم و از بین خارجی ها کانیه وست، تراویس اسکات و دراک را می پسندم.

عاشق غذاهای هندی و برگر می باشد و قرمه سبزی و فسنجان را نیز از بین غذاهای ایرانی دوست دارد. در بازیگری نیز به گلیشفته فراهانی علاقه مند هست.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *