بیوگرافی اوزگه گورل بازیگر ترکیه ای | همسر و فیلم های معروف اوزگه گورل

بیوگرافی اوزگه گورل بازیگر ترکیه ای موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم شما عزیزان را با زندگینامه این بازیگر ترک تبار آشنا کنیم.

 

زندگینامه اوزگه گورل:

خانم اوزگه گورل متولد پنجم فوریه سال ۱۹۸۷ می باشد و در منقطه ای به نام “سیلیوری” که منطقه اروپایی ترکیه به حساب می آید، متولد شده و رشد کرده است و حالا از جمله بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ترکیه می باشد.

برادری ندارد و تنها دو خواهر دارد و فرزند کوچک خانواده به حساب می آید. در دانشگاه وارد رشته تجارت می شود اما از آن انصراف می دهد به یادگیری بازیگری می پردازد.

بیوگرافی اوزگه گورل بازیگر ترکیه ای
بیوگرافی اوزگه گورل بازیگر ترکیه ای

ورود به دنیای بازیگری:

ورود حرفه ای به دنیای بازیگری با یک سریال ترکیه ای به نام “دخترم کجاست؟” رقم می خورد و سال ۲۰۱۰ اولین تجربه بازیگری خود را در مقال دوربین این سریال به دست می آورد.

اما نقطه عطف بازیگری وی، چهار سال بعد با یک سریال ترکی بسیار معروف به نام حریم سلطان، اتفاق می خورد و توانست به شهرت زیادی در این زمینه دست یابد.

زندگینامه اوزگه گوزل بازیگر ترکیه ای
زندگینامه اوزگه گوزل بازیگر ترکیه ای

بازی در تلویزیون ایتالیا:

سال ۲۰۱۷ پیشنهادی برای بازی در یک سریال تلویزیونی که برای کشور ایتالیا ساخته می شد، به اوزگه گورل داده می شود و پس از بررسی آن برای بازی در این سریال موافقت می کند و همین امر در کنار بازی درخشان او در این سریال که DOLUNAY نام داشت، توانست به شهرت بین المللی او بسیار کمک کند و در ایتالیا به شهرت و محبوبیت زیادی دست یابد.

همسر اوزگه گورل
همسر اوزگه گورل

همسر اوزگه گورل:

اوزگه گورل مدت هاست که به صورت رسمی ازدواج کرده است و همسر او نیز اتفاقا یک بازیگر ترکیه ای است که سرکان چای اوغلو نام دارد. این دو بر سر مراحل تولید سریالی ترکی به نام “فصل گیلاس با یکدیگر آشنا می شوند و بعد چند سال گذشت از آن آشنایی، با هم نامزد می کنند.

بیوگرافی اوزگه گورل
بیوگرافی اوزگه گورل

علاقه مندی های اوزگه گورل:

از علاقه مندی های خانم اوزگه گورل، آشپزی کردن است و می گوید که علاقه مند به درست کردت غذاهای ایتالیایی و مدیترانه ای است. به بازیگری بسیار علاقه مند است و می گوید که با اینکار آرامش می گیرم.

او علاقه زیادی به خوانندگی نیز دارد و خوانندگی برای تیتراژ سریال فصل گیلاس را در کارنامه خومد دارد و در چند ترک دیگر نیز به عنوان خواننده فعالیت داشته است.

در اوقات فراغت اش برای فیلم دیدن نیز وقتی در نظر می گیرد.

بیوگرافی اوزگه گورل
بیوگرافی اوزگه گورل

اینستاگرام اوزگه گورل:

این بازیگر معروف ترکیه ای نیز مانند دیگران در فضای مجازی فعالیت دارد و حالا بیش از ۵ میلیون دنبال کننده در صفحه شخصی اش در اینستاگرام دارد. برای مشاهده پیج اینستا اوزگه گورل می توانید از طریق آیدی ozgecangurelofficial اقدام کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *