بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر + ناگفته های زندگی

بیوگرافی المیرا دهقانی موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت تا شما عزیزان را با این بازیگر خوب کشورمان آشنا کنیم.

المیرا دهقان از بازیگران دهه هفتادی است که بازیگری را در تئاتر شروع کرده و با سریالی به نام “همه چیز آنجاست” در زمینه بازیگری به شهرت رسید و حالا یکی از بازیگران شناخته شده این عرصه به حساب می آید.

در ادامه همراه ما باشید تا با بیوگرافی این بازیگر خوش آتیه بیشتر آشنا شویم.

زندگینامه المیرا دهقانی:

المیرا دهقانی متولد سال ۷۳ می باشد و در شهر شیراز و در خانواده ای ۵ نفره به دنیا آمده است که دو خواهر دارد و به گفته خودش رابطه بسیار صمیمی با خانواده خود دارد.

زندگینامه المیرا دهقانی
زندگینامه المیرا دهقانی

بازی در تئاتر:

از نوجوانی به بازیگر علاقه مند بوده و از همان سنین بازیگری در تئاتر را آغاز می کند و در چند نمایش روی صحنه بازی می کند. پس از مدتی که در تئاتر شهرش فعالیت داشت، برای ادامه کار و پیشرفت تصمیم می گیرد تا به پایتخت بیاید.

عکس های جدید از المیرا دهقانی
عکس های جدید از المیرا دهقانی

مهاجرت به تهران:

در شیراز تئاتر بازی می کرد اما لازمه پیشرفت و بازی حرفه ای تر در بازیگری، این است که در دسترس کارگردانان حرفه ای تر که لزوما در پایتخت هستند، باشد و به همین دلیل به تهران مهاجرت می کند.

پس از حضور در تهران می تواند با کارگردانای همچون امیررضا کوهستانی، همایون عنی زاده و… همکاری داشته باشد.

بیوگرافی کامل المیرا دهقانی
بیوگرافی کامل المیرا دهقانی

بازیگری در عرصه تلویزیون:

پس از بازی در چند نمایش تئاتر پیشنهادی برای بازی در سریال “همه پیز آنجاست” دریافت می کند که کارگردانی انرا شهرام شاه حسینی به عهده داشت. این سریال اولین تجربه بازیگری المیرا دهقانی در مقابل دوربین به شما می رود که نقش یک زن جزامی را دارد و در حقیقت گریم سنگینی نیز روی صورت او صورت گرفته بود تا در ظاهر نیز به یک زن جزامی نزدیک شود.

فعالیت در مدلینگ:

گفته می شود که از سوی چند برند داخلی پوشاک پیشنهاداتی به المیرا دهقانی مبنی بر اینکه به عنوان مدل آنها فعالیت داشته باشد، شده اما خانم مقدم به این دلیل اینکار برای بازیگران تئاتر مناسب نیست، پیشنهاد آنها را رد کرده است.

المیرا دهقانی بازیگر
المیرا دهقانی بازیگر

علاقه مندی:

المیرا مقدم از علاقه مندی هایش می گوید و می افزاید که در اوقات فراغت اش بیشتر کتاب می خواند چرا که احساس می کند کتاب خواندن می تواند او را به هنر پیشه بهتری تبدیل کند و شخصیت ها را بهتر درک کند.

ورزش کردن را نیز دوست دارد و در برنامه فعالیت هایش به این موضوع توجه دارد تا بدنی روی فرم داشته باشد. در خصوص تغذیه اش نیز می گوید که رژیم و تغذیه گاهی دارد.

همسر المیرا دهقانی:

المیرا دهقانی در حال حاضر مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده است و در خصوص این تصمیم اش می گوید که فعلا تمام تمرکز خود را روی کار و درسم گذشته ام و دوست دارم تا در بازیگری پیشرفت کنم و این الویت اول زندگی ام به حساب می آید.

عکس های جدید و جذاب المیرا دهقانی
عکس های جدید و جذاب المیرا دهقانی

پیج اینستا:

المیرا مقدم نیز مانند دیگر بازیگران شناخته شده و دیگر افراد دارای یک صفحه شخصی در اینستاگرام می باشد که شما می توانید انرا از طریق آیدی elmiradehghani دنبال کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *