بیوگرافی آیلایدا علیشان | زندیگنامه و همسر آیلایدا علیشان بازیگر ترک سریال گودال

بیوگرافی آیلایدا علیشان موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با زندگینامه و همسر آیلایدا علیشان آشنا کنیم.

آیلایدا علیشان بازیگر ترک تبار معروفی است که در یازدهم دی ماه سال ۱۳۷۴ در استانبول به دنیا آمده است که با بازی در سریال ترکیه ای “گودال” توانسته به شهرت برسد و تبدیل به بازیگر شناخته شده ای شده است.

در ادامه همراه ما باشید تا با زندگینامه آیلایدا علیشان بیشتر آشنا شویم.

آیلایدا علیشان:

آیلایدا علیشان در یازدهم دی ماه سال ۱۳۷۴ در استانبول به دنیا آمده اند و از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند بوده اند و به دلیل چهره و زیبایی که داشته اند، مدتی را به عنوان بازیگر تیزرهای تبلیغاتی برند ترک بازی می کرده است.

پس از بازی در یک تیزر تبلیغاتی، پیشنهادات بازیگری مختلفی دریافت می کند و سال ۲۰۱۱ با سریال “بیر کوک سیدیم” اولین تجربه حرفه ای اش را در دنیای بازیگری به دست می آورد.

زندگینامه آیلایدا علیشان
زندگینامه آیلایدا علیشان

ورود به فضای حرفه ای بازیگری:

ایلایدا علیشان، بازیگر شناخته شده سینما و تلویزین ترکیه در سال ۲۰۱۱ با سریالی به نام “بیرکوک سودیم”اولین تجربه بازیگری حرفه ای خود را به دست می آورد و بسیار مورد توجه قرار می گیرد تا اینکه پیشنهادات بازیگری دیگری را نیز برای تلویزیون ترکیه به دست می آورد. سریال دزد قلب و سریال اسم من گلپری است، از جمله آثار علیشان در سال های اول بازیگری حرفه ای اش هست.

زندگینامه آیلایدا علیشان بازیگر سریال ترک
زندگینامه آیلایدا علیشان بازیگر سریال گودال

ایلایدا علیشان بازیگر سریال گنجشک:

پس از سال ها بازیگری در زمینه حرفه ای، پیشنهادی برای بازی در سریال گنجشگ دریافت می کند که بازی در این سریال را می توان نقطه عطفی در کارنامه هنری وی دانست.

او در این سریال در کنار بازیگران به نام دیگری همچون، بازیگر ترک تبار معروفی است که در یازدهم دی ماه سال ۱۳۷۴ در استانبول به دنیا آمده است که با بازی در سریال ترکیه ای “گودال” توانسته به شهرت برسد و تبدیل به بازیگر شناخته شده ای شده است.

زندگینامه آیلایدا علیشان بازیگر سریال ترک
زندگینامه آیلایدا علیشان بازیگر سریال ترک

شهرت با بازی در سریال گودال:

سریال گودال نام یک سریال تلویزیونی معروف ترکی است که در سال ۲۰۷۱ تولید شده است و حالا در بسیاری از کشورها طرفداران زیادی دارد. از جمله بازیگران این سریال ترکی، ایلایدا علیشان می باشد که توانسته با بازی در این سریال به شهرت زیادی دست پیدا کند و فراتر از سینما و تلویزیون ترکیه شنخته شود. سونگول اودن، مرت فیرات و علیجان یوجسوی از جمله دیگر بازیگران شناخته شده این سریال می باشند.

آیلایدا علیسان بازیگر گودال
آیلایدا علیسان بازیگر گودال

همیر ایلایدا علیشان:

در خصوص ازدواج ایلایدا علیشان شایعات زیادی وجود دارد اما وی تا کنون ازدواج نکرده است و چنانچه خبری از ازدواج رسمی ایشان داشته باشیم، این خبر را در همین مطلب با شما نیز در میان خواهیم گذاشت.

البته نا گفته نماند که مدتی است آیلایدا با فردی در رابطه هست اما مشخص نیست که عمق این رابطه چقدر است و آیا به ازدواج ختم خواهد شد یا خیر!

همسر ایلایدا علیشان
همسر ایلایدا علیشان

پیج اینستا ایلایدا علیشان بازیگر ترک:

ایلایدا نیز مانند دیگر افراد در فضای مجازی فعالیت دارد و حالا بیش از دو میلیون دنبال کننده دارد و پست هایی را با حال و هوای زندگی شخصی و کاری اش منتشر می کند که می تواند برای هواداران اش جذاب باشند.

شما می توانید پیج اینستا ایلایدا را از طریق آیدی ilaydalisan دنبال کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *