بیوگرافی آلپرن دویماز بازیگر ترکیه ای | ماجرای ازدواج و روابط

بیوگرافی آلپرن دویماز بازیگر ترکیه ای موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم تا شما عزیزان را با این بازیگر خوب کشورمان آشنا کنیم.

وی متولد ۱۹۹۲ میلادی است و در حال حاضر با فردی به نام کبرا کلیکت ازدواج کرده و حالا از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ترکیه به حساب می آید که به دلیل جذابیت اش در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد و در این حرفه نیز بسیار شناخته شده است.

تا انتها این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با زندگینامه آلپرن دویماز و همسرش آشنا شویم.

زندگینامه آلپرن دویماز:

آلپرمان دویماز بازیگر ترکیه ای در سوم نوامبر سال ۱۹۹۲ در پایتخت ترکیه به دنیا آمده آمده است و در زمینه بازیگری سینما و تلویزیون فعالیت دارد و در رشته تئاتر تحصیل کرده است و از دانشگاه حاجت تپه ترکیه فارغ التحصیل شده است.

فرزند آخر خانواده است و سه خواهر بزرگتر از خود دارد و پدرش نیز فرهنگی است و معلم می باشد.

فرد جذابی است و چهره زیبای او باعث شد تا خیلی زود توجه آژانس های تبلیغاتی را به خود جلب کند و از او برای مدلینگ چند محصول دعوت شود و اینگونه ماجرا پیش می رود که از همان دوران دبیرستان به عنوان یک مدل شناخته می شود.

بیوگرافی آلپرن دویماز بازیگر ترکیه ای
بیوگرافی آلپرن دویماز بازیگر ترکیه ای

ورود به حرفه بازیگری:

از دوران دبیرستان وارد حرفه مدلینگ شده بود و در این حوزه نیز خوب پیش می رفت تا اینکه تصمیم می گیرد که الویت اولش بازیگری باشد و از پس از پایان مدرسه، وارد رشته تئاتر در دانشگاه می شود.

چند سالی بعد از تحصیل در رشته تئاتر، یک پیشنهاد بازیگری برای یک سریال تلویزیونی به نام “دروغگوهای کوچولو خوشگل” دریافت می کند و اولین تجربه حرفه ای بازیگری را با این سریال تلویزیونی دست می آورد.

زندگینامه آلپرن دویماز
زندگینامه آلپرن دویماز

اوج شهرت با سریال عشق تلخ:

یکسال بعد از تجربه در اولین سریال تلویزیونی، توانست به عنوان بازیگر در یک سریال تلویزیونی دیگر به نام “عشق تلخ” کاندید شود و با بازی در این سریال که در کنار ستاره های سینما و تلویزیون ترکیه بوده، توانست به شهرت زیادی دست یابد و پس از آن نیز پیشنهادات خوبی برای بازیگری در آثار مختلف تصویری دریافت کند.

بیوگرافی آلپرن دویماز
بیوگرافی آلپرن دویماز

همسر آلپرین دویماز:

آلپرین دویماز به تازگی ازدواج کرده است، ازدواجی که حواشی زیادی داشت در نهایت در سال ۲۰۲۰ با کبرا کلیکت اتفاق افتاد

این بازیگر ترک و همسرش علاقه ای به اینکه روابطه زناشویی شان در معرض رسانه ها باشد، علاقه ای ندارند و به همین دلیل یک ازدواج خصوصی و بدون اطلاع رسانی داشتند و اکنون نیز سعی می کنند تا رابطه خود را وارد حواشی رسانه ای نکنند.

همسر آلپرین دویماز
همسر آلپرین دویماز

علاقه مندی ها:

به گفته خودش، آدم رفیق بازی نیست و دوستان محدودی دارد و بیشتر به کیفیت دوستان اش اهمیت می دهد تا کمیت و تعداد آنها.

همواره به دنبال این است که خودش را بهتر بشناسد و از علاقه مندی هایش این است که در اوقات فراغت اش دوچرخه سواری کند و می گوید که طبیعت به من آرامش می دهد.

در زمینه نوازندگی نیز فعالیت تفریحی دارد و در خانه یک پیانو حرفه ای دارد که در اوقات فراغت اش کمی هم پیانو می زند.

بیوگرافی کاملل آلپرن دویماز
بیوگرافی کاملل آلپرن دویماز

آلپرن دویماز در اینستاگرام:

این بازیگر ترک نیز همچون بسیاری از دیگر افراد در فضای مجازی فعالیت دارد و حالا در این رسانه اجتماعی، بیش از ۲٫۵ نیم میلیون دنبال کننده دارد.

در پیج اینستا آلپرن دویماز به آیدی alperenduymaz پست هایی منتشر شده اند که می توانند برای هواداران اش بسیار جذاب باشند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *