بیوگرافی آسیه اسدزاده به همراه عکس های جدید

بیوگرافی آسیا اسدزاده ، موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را یکی از بازیگران خوب کشورمان آشنا کنیم.

آسیه اسد زاده که در زمینه سینما، تئاتر و تلویزیون به عنوان بازیگر فعالیت دارد، در کارهای اخیر خودش خوش درخشیده و توانسته به شهرتی نسبی دست یابد.

 

بیوگرافی آسیا اسدزاده:

آسیه اسد زاده بازیگر دهه شصتی سینما و تلویزیون کشورمان است که دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران می باشد و از سال ۱۳۹۵ به صورت جدی فعالیت خود را در حوزه بازیگری تئاتر و سینما آغاز کرده اند.

یادگیری بازیگری نزد سیروس الوند:

آسیه اسد زاده که دارای تحصیلات تخصصی در رشته ادبیات نمایشی می باشد، پس از پایان تحصیلات اش برای یادگیری هر چه بهتر بازیگری، در کلاس های سیروس الوند شرکت می کند.

 

بیوگرافی آسیا اسدزاده:
بیوگرافی آسیا اسدزاده:

 

فعالیت های هنری آسیه اسدزاده:

آسیه اسد زاده تا کنون در آثار سینمایی همچون “گواهی امضاء” و “طاقباز” به عنوان بازیگر و دستیار کارگردان حضور داشته است و بیش از ۱۶+ فیلم کوتاه را کارگردانی کرده است.

خانواده خانم اسد زاده دارای برادر به نام شهرام هستند که ایشان از کارگردان های سینما و تلویزیون می باشند.

شایعه نامزدی آسیا اسد زاده با مرحوم علی انصاریان:

پس از فوت مرحوم انصاریان، آسیه اسدزاده مدعی شد که به مدت ۵ سال با علی انصاریان در رابطه بوده است و در همین خصوص پستی در پیج خود منتشر کرد که در کپشن اش نوشته بود:

عشق ابدی من ،تمام منی ، تا ابد تا همیشه…

به مو میرسه ولی… ولی این بار پاره شد

عشق ابدی من ،تمام منی ، تا ابد تا همیشه…

تا امروز منم مثل تو جسمم رو زمین بود و روحم تو آسمون. احساس می کنم روحم دو نیم شد و نیمی از روحمو با خودت بردی برای همیشه.روزهای تاریک و مثل روزهای روشن باز هم با همتجربه کردیم. پنج سال کنار هم عشق کردیم و تا آخرین لحظهعمرم تو قلب من زندگی خواهی کرد.آخرین بوسه، آخرین نگاه ،آخرین کلام ، آخرین صدا، آخرین خنده، آخرین پیام، آخرین دیدار ، آخرین انتظار و آخرین خداحافظی زمینی تو، در ذهن و جسم وروح و روانم خواهد ماند.

عشقم تمام آرزوها و رویاهایی که تو این پنج سال با هم ساختیم در زمان و مکان دیگری محقق خواهد شد ،فقط باید کمی صبر کنی تا منم آسمانی بشم.زندگی که علی توش نفس نکشه رو نمی خوام. از ته قلبم از خدا می خوام منو به تنها آرزوم برسونه تا دوباره کنارت باشم. به قول خودت (یکی یه دونم )ممنونم که لحظه های سخت کنارم بودی و منو تنها نذاشتی.

خدایا تا ابد علی رو با تمام قدرت بغلش کن.

البته ناگفته نماند که این شایعه به طوری جدی از سوی خانواده انصاریان تکذیب شد.

 

شایعه نامزدی آسیا اسد زاده با مرحوم علی انصاریان
شایعه نامزدی آسیا اسد زاده با مرحوم علی انصاریان
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *