بیوگرافی آزاده ریاضی بازیگر سینما و تلوزیون + ماجرای ازدواج و

بیوگرافی آزاده ریاضی بازیگر سینما و تلوزیون موضوع مطلب امروزمان می باشد و قصد داریم شما عزیزان را با این بازیگر خوب کشورمان بیشتر آشنا کنیم

به نقل برخی متولد سال ۵۷ می باشد و از سال ۸۸ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه بازیگری آغار کرد و با سریال هایی مانند عاشقانه و گیسو که از شبکه نمایش خانگی پخش شدند، به شهرت رسیده است.

در ادامه بیشتر با زندگینامه آزاده ریاضی آشنا خواهیم شد.

زندگینامه آزاده ریاضی:

آزاده ریاضی آذرماه سال ۵۷ و به نقل برخی، سال ۵۴ در تهران به دنبا آمده است و در زمینه بازیگری سینما و تلویزیون فعالیت دارد.

در دانشگاه در رشته نرم افزار تحصیل می کند و حالا دارای مدرک لیسانس نرم افزار می باشد. علاقه اش به بازیگری باعث شده بود تا در همان سنین نوجوانی، پیگیر فضای بازیگری و تئاتر باشد.

زندگینامه آزاده ریاضی بازیگر گیسو
زندگینامه آزاده ریاضی بازیگر گیسو

ورود به فضای بازیگری:

از همان دوران دبیرستان وارد فضای بازیگری تئاتر شده بود اما اولین بار که جلوی دوربین رفت، مجبور شد برای مدتی تحصیل را کنار بگذارد و پس از پایان پروژه ساخت آن فیلم، دوباره به فضای درس و تحصیل پرداخت تا تحصیلات اش را تکمیل کند.

شهرت آزاده ریاضی:

شهرت اصلی آزاده ریاضی با دو سریال ویژه شبکه نمایش خانگی به نام گیسو و عاشقانه اتفاق افتاد و توانست خود را به عنوان یک بازیگر به مخاطبان اش معرفی کند.
او قبل از این دو سریال، برای ساخت فیلم دلدادگان، به عنوان بازیگر با منوچهر هادی همکاری داشت.

شهرت آزاده ریاضی
شهرت آزاده ریاضی

همسر آزاده ریاضی:

آزاده ریاضی تا کنون ازدواج نکرده است و یا حداقل خبر ازدواج شان رسانه ای نشده است که به محض اطلاع از ازدواج آزاده ریاضی، این موضوع را با شما نیز در میان خواهیم گذاشت.

علاقه مندی های آزاده ریاضی:

آزاده ریاضی نیز همچون دیگر افراد بخشی از اوقات فراغت اش را به ورزش کردن اختصاص می دهد و از میان ورزش های مختلف، به بسکتبال، سافت بال و کاراته بسیار علاقه مند است.

همچنین او علاقه مند است تا نهادی را برای حمایت از کودکان بی سرپرست افتتاح کند.

آزاده ریاضی بازیگر سریال گیسو و عاشقانه
آزاده ریاضی بازیگر سریال گیسو و عاشقانه

اینستاگرام آزاده ریاضی:

آزاده ریاضی نیز در فضای مجازی دارای یک صفحه شخصی در اینستاگرام می باشد که می توانید از طریق آیدی azadehriazi.official دنبال کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *