بیوگرافی آرون افشار + لیست تمام آهنگ های آرون افشار

بیوگرافی آرون افشار، خواننده خوب و جوان کشورمان موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به ان بپردازیم و شما عزیزان را با زندگینامه یکی از خوانندگان جوان و آینده دار کشورمان آشنا کنیم.

وحید افشار با نام هنری آرون افشار در سال ۷۷ در مشهد به دنیا امده و در حال حاضر در زمینه خوانندگی پاپ، نوازندگی گیتار و آهنگسازی فعال می باشد و در سال های اخیر توانسته است به محبوبیت زیادی در بین جوانان دست یابد

اگر طرفدار این خواننده خوش صدا و جوان هستید، تا انتها این مطلب همراه ما باشید و با زندگینامه آرون افشار بیشتر آشنا شوید.

 

زندگینامه آرون افشار:

وحید افشار با نام هنری وحید افشار، در یکم تیرماه سال ۱۳۷۷ در منطقه شاندیز مشهد به دنیا آمده و در زمینه خوانندگی پاپ، نوازندگی گیتار و اهنگسازی فعال می باشد و بیشتر آهنگ هایی را که خودش خوانده، آهنگ سازی اش را نیز به عهده داشته است.

از کودکی به خوانندگی علاقه مند بوده و همزمان با تمرین خوانندگی، نوزاندگی گیتار را نیز شروع به اموختن می کند. علاقه او به خوانندگی به حدی بود که از هشت سالگی نوازندگی با گیتار را شروع به آموختن می کند و در کار گیتار، به نوازندگی پیانو نیز تسلطی نسبی دست می یابد.

یک برادر کوچیک تر از خود دارد و او نیز در حوزه موسیقی علاقه مند است و در حال حاضر در حال یادگیری مهارت های نوازندگی و خوانندگی می باشد.

زندگینامه آرون افشار
زندگینامه آرون افشار

ورود به دنیای حرفه ای دنیای موسیقی:

از زمان جوانی، صدای بسیار زیبایی داشت و سبک خوانندگی اش خاص بود. برای خوانندگی و امرار معاش، در گروه های نوازندگی که در مراسمات عروسی حضور دارند به عنوان خواننده حضور داشته و در حال حاضر نیز ویدئو هایی از آرون افشار در حال خوانندگی در گروه های ارکست مجلسی می باشد.

بیوگرافی آرون افشار
بیوگرافی آرون افشار

از سال ۹۶ به طور حرفه ای وارد دنیای موسیقی می شود و با کمک امید راهبر که از افراد برجسته حوزه موسیقی پاپ کشورمان می باشد، آهنگ “جانم باش” را منتشر می کند به شهرت زیادی دست می یابد. دیگر آثار برجسته آرون افشار، “طبیب ماهر” و “شب رویایی” می باشد.

آرون افشار در صحبت های دیگر خود، به نقش بسار مهم آقای امید رهبر در موفقیت اش اشاره می کند.

عکس های جدید آرون افشار
عکس های جدید آرون افشار

لیست آهنگ های آرون افشار:

 • جانم باش
 • طبیب ماهر
 • خط و نشان
 • شب رویایی
 • ترکم کردی
 • مادر
 • یار قدیمی
 • چال گونه
 • دلشوره
 • یار جونی
 • گیسو پریشون
زندگینامه کامل آرون افشار
زندگینامه کامل آرون افشار

کنسرت های آرون افشار:

طرفداران آرون افشار را بیشتر اقشار جوان جامعه تشکیل می دهد و از این رو می توان این انتظار را داشت که کنسرت های پرشوری برای این خواننده جوان و با استعداد کشورمان برگزار شود و اینطور نیز می باشد.

اولین کنسرت آرون افشار در بیست و هشتم دی ماه سال ۱۱۳۹۸ در برج میلاد به اسپانسری شرکت آوای فروهر برگزار می شود که کنسرت بسیار خوب و پرشوری نیز از آب در می آید.

پس از آن، آرون افشار کنسرت های متعددی را از جمله در شهر تهران، شیراز، اصفهان، کیش و قشم داشته است.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *