بیوگرافی آذین فهیمی بازیگر سریال اسپینجر

بیوگرافی آذین فهیمی بازیگر سریال اسپینجر موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با این بازیگر تازه وارد و خوش آتیه کشورمان که به تازگی قرار است در سریال اسپینجر بازی کند، آشنا کنیم.

در ادامه همراه ما باشید تا با آذین فهیمی بیشتر آشنا شویم.

 

زندگینامه آذین فهیمی:

آذین فهیمی بازیگر تازه وارد تلویزیون است که با سریال اسپینجر وارد تلویزیون شده است که از دوران جوانی به بازیگری علاقه مند بوده است و بازیگری را با حضور در تئاتر شروع کرده است.

آذین فهیمی در تئاتر:

حضور در تئاتر فرصت بسیار خوبی است تا بازیگران تازه وارد بتوانند تجارب خوبی برای بازی در مقابل دوربین به دست بیاورند و عموما بازیگرانی که در تئاتر موفق عمل کنند، در تلویزیون و سینما نیز درخشان عمل خواهند کرد.

از جمله نمایش هایی که آذین فهیمی در آنها حضوری درخشان داشت می توان به نمایش “فریاد ققنوس” اشاره کرد.

«فریاد ققنوس» به طراحی و کارگردانی حسین مقامی و با بازی امیر عبادی، زینب حسینی، آذین فهیمی و سپیده فارغ زاده از اسفند ماه ۱۳۹۷ در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به روی صحنه رفته است.

آذین فهیمی در تئاتر
آذین فهیمی در تئاتر

آذین فهیمی بازیگر سریال اسپینجر:

همانطور که اشاره کردیم، آذین فهیمی در تازه ترین کار خود در یک سریالی که احتمالا از شبکه نمایش خانگی پخش شود، بازی کرده است که اسپینجر نام دارد.

سریال “اسپینجر” روایتگر جوانی به نام “سهراب” است که یک نابغۀ ناآرام است و پس از محکوم شدن به اعدام، با خوردن قرص سفر زمان از سال ۱۵۰۰ فرار کرده و به زمان حال می‌آید.

“رستم” که پلیسی از جان گذشته است، نیز تن به سفر زمان داده و به دوران ما می‌آید تا متهم را به زمان خودش بازگرداند، اما در این سفر اتفاقاتی می‌افتد که…

آذین فهیمی بازیگر سریال اسپینجر
آذین فهیمی بازیگر سریال اسپینجر

تجربه بازیگری در سینما:

آذین فهیمی تا کنون در هیچ اثر سینمایی بازی نگرده است و اولین تجربه حرفه ای او در بازیگری در سریال اسپینجر اتفاق افتاده است.

آذین فهیمی و ترلان پروانه
آذین فهیمی و ترلان پروانه

علاقه مندی ها:

وی تا کنون در مصاحبه ای حضور نداشته و از آنجایی که بازیگر تازه شناخته شده ای است، اطلاعات زیادی از او در دست نیست اما به محض اینکه وی در مصاحبه ای در این خصوص داشته باشد، در همین قسمت قرار خواهیم دارد.

بیوگرافی آذین فهیمی بازیگر سریال اسپینجر
بیوگرافی آذین فهیمی بازیگر سریال اسپینجر

همسر آذین فهیمی:

آذین قهیمی در حال حاضر مجرد می باشد و یا حداقل خبر از دواج شان رسانه ای نشده است.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *