ایا نوید محمدزاده ازدواج کرده است؟ | ازدواج نوید محمد زاده با دختر افغان + عکس

ایا نوید محمدزاده ازدواج کرده است؟ ، این سوالی است که ممکن است برای بسیاری از شما عزیزان پیش آمده باشد، چرا که حواشی اخیر مانند پوشین لباس های ست میان نوید محمد زاده و فرشته حسینی شایعاتی را مبنی بر اینکه این دو با هم ازدواج کرده اند را قوت بخشیده است.

اما آنچه که موحب تقویت این موضوع شد، پست اینستاگرامی نوید محمد زاده است که در زیر به آن پرداخته ایم و همچنین در ادامه مطلب به واکنش فرشته حسینی به تبریک تولید اش توسط نوید محمد زاده نیز پرداخته ایم.

بنابراین تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

ایا نوید محمدزاده ازدواج کرده است؟

همنطور که اشاره کردیمف مدتی است که شایعه ازدواج نوید محمد زاده با فرشته حسینی در فضای مجازی پخش شده است اما این شایعه تا کنون از سوی هیچکدام از این عزیزان، مورد تایید یا تکذیب قرار نگرفته است. مدتی پیش نیز پدر فرشته حسینی در مصاحبه ای می گوید که نوید محمد زاده به خانه آنها آمده بوده است.

اما آنچه که شایعه ازدواج نوید محمد زاده با بازیگر افغان به نام فرشته حسینی را تفویت می کند، پست امشب نوید محمد زاده به مناسبت تولد فرشته حسینی است که در ان هر دو این بازیگران در یک کشتی در کنار هم نشسته اند و لباس های ست پوشیده اند.

جالب اینجاست که نوید محمد زاده در کپشن این پست، هم به زبان افغان و هم کردی تولید فرشته حسینی را یک روز زودتر تبریک گفته است و او را جان خود نامیده است.

در هر صورت اگر شایعه ازدواج نوید محمد زاده با فرشته حسینی صحت داشته باشد، برای هر دو این عزیزان آرزوی خوشبختی و سعادت داریم.

 

ایا نوید محمدزاده ازدواج کرده است؟
ایا نوید محمدزاده ازدواج کرده است؟

واکنش فرشته حسینی به تبریک تولید اش توسط نوید محمد زاده:

فرشته حسینی نیز چند ساعت بعد از پست نوید محمد زاده، پست او را استوری می کند و می نویسد ” جهانی که منو تو ساختیم”

واکنش فرشته حسینی به تبریک تولید اش توسط نوید محمد زاده:
واکنش فرشته حسینی به تبریک تولید اش توسط نوید محمد زاده

پیج اینستاگرام نوید محمد زاده و فرشته حسینی:

نوید محمد زاده و فرشته حسینی دارای پیج اینستاگرام می باشند که در آن عکس هایی از حال و هوای شخصی و حرفه ای خود منتشر می کنند.

شما عزیزان می توانید پیج اینستاگرام نوید محمد زاده را از طریق آیدی navidmohammadzadeh و پیج فرشته حسینی را از طریق آیدی _fereshtehosseini دنبال کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *