اسم دیگر کاندوم چیست؟ | اسم علمی کاندوم در داروخانه

اسم دیگر کاندوم چیست؟ این سوالی است که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش بیاید، چرا که برای بسیاری کمی خجالت آور است تا در داروخانه صراحتا درخواست خرید کاندوم را مطرح کنند و به همین دلیل شاید به دنبال نام دیگری از کاندوم باشند تا از این طریق منظور خود را به مسئول پیشخوان داروخانه برسانند اما دیگر مراجعه کنندگان متوجه نشوند.

بنابراین تا انتها این مطلب همراه ما باشید تا با اسم علمی یا داروخانه ای کاندوم آشنا شوید.

اسم دیگر یا داروخانه ای کاندوم:

احتمالا شما نیز هنگام مراجعه به داروخانه برای خرید کاندوم، کمی خجالت زده می شوید و به دنبال اصطلاح یا نام علمی کاندوم هستید تا بدون گفتن کاندوم، منظور خود را به مسئول داروخانه برسانید اما در حقیقت، واژه کاندوم (candom) نام علمی و پزشکی این وسیله مراقبتی-جنسی است و معادل پزشکی یا تخصصی دیگری ندارد.

اما راهکارهای که از واژه کاندوم در هنگام خرید استفاده نکنید، اینست که از عبارت مارک یا مدل کاندوم مورد نظرتان استفاده کنید.

معمولا تمام داروخاانه ها دو بند معتبر کدکس و کاپوت را دارند و می توانید با گفتن کاپوت سایز فلان یا یک بسته کدکس سایز فلان، منظور خود را بدون اینکه دیگران متوجه شوند، به متصدی داروخانه برسانید.

نام های علمی کاندوم:

همانطور که اشاره کردیم، واژه کاندوم هیچ گونه متعادل علمی یا تخصصی دیگری ندارد که بتوان از آن استفاده کرد. اما می توان از نام برند و مدل آن برای رساندن منظورمان استفاده کنیم.

به طور مثال اگر کاندوم تاخیری می خواهید، می توانید به متصدی داروخانه بگویید که یک بسته دابلی دیلی کودکس (DUBLY DELAY CODEX) بدهد و یا مدل ۴۵ دقیقه کاپوت را بدهد که هر دو این مدل ها دارای خاصیت تاخیری هستند.

یا اگر کاندوم ساده می خواهید، اc kز عبارت کلاسیک استفاده کنید و بگویید کلاسیک کدکس یا کلاسیک کاپوت بدهد. (classic codex & classi kappot)

اسم دیگر کاندوم چیست؟
اسم دیگر کاندوم چیست؟

چگونه بدون جلب توجه در داروخانه، کاندوم بخریم؟

همانطور که همه ما می دانیم، یکی از بهترین و دردسترس ترین وسایل مراقبتی بهداشتی جنسی، کاندوم ها هستند که نقش مهمی در پیشگیری از بیمارهای جنسی دارند. حتی اگر برای خرید کاندوم احساس ناراحتی دارید، هیچ گاه بدون کاندوم وارد رابطه جنسی مراقبت نشده نشوید تا از ابتلا یا انتقال بیماری های مراقبتی جلوگیری کنید.

اما پس از راهکارهایی که در بالا به آنها اشاره شد، در ادامه به نکات دیگری اشاره می کنیم که می توانند به خرید کاندوم بدون جلب توجه در داروخانه کمک کنند.

این راهکارها عبارتند از:

۱) برند و مدل مورد نظرتان را از قبل انتخاب کنید:

امروزه دسترسی به اینترنت برای بسیاری از افراد ممکن شده و از این طریق می توان شناخت کاملی از انواع و اقسام کاندوم ها به دست آورد.

برای اینکه در داروخانه توجه دیگران را به خود کمتر جلب کنید و زودتر خریدتان انجام شود، از قبل مدل، سایز، طعم و دیگر ویژگی های کاندوم را مشخص کنید.

۲) به باجه محصولات بهداشتی مراجعه کنید:

معمولا فروش چنین محصولاتی در داروخانه، در قسمت باجه محصولات بهداشتی انجام می شود و نیازی نیست در صف شلوغ باجه داروهای دیگر، درخواست خود را به متصدی بگویید، به جای آن در باجه مورد نظر و به آرامی مارک و مدل مورد نظرتان را بگویید تا توجه کمتری را در هنگام خرید کاندوم به خود جلب کنید.

۳) از داروخانه محله تان خرید نکنید:

اگر خرید محصولات مراقبت جنسی خود را از یک داروخانه خارج از محله خودتان انجام دهید، از آنجایی که کمتر با متصدی آن رو در رو خواهید شد، احساس راحتی بیشتری خواهید داشت.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *