احسان علیخانی در ویژه برنامه دورهمی برای سال تحویل ۱۴۰۰

مدتی پیش در خصوص حضور احسان علیخانی در برنامه دورهمی صحبت های شنیده میشد و گفته شده بود که احسان علیخانی قرار است در آخرین قسمت از برنامنه دور همی در این فصل شرکت کند.

این خبر نیز از سوی تولید کنندگان این برنامه مورد تایید قرار گرفته بود اما زمان آن به صورت دقیق مشخص نبود و با توجه به اینکه این خبر ماه ها پیش در فضای مجازی منتشر شده بود، به نظر می رسید که این برنامه قبل از سال ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه نسیم برود اما این قسمت همچنان روی آنتن نرفت.

تا اینکه محمد احسانی در بازدید از پشت صحنه ویژه برنامه های سال تحویل شبکه نسیم بازدید می کرد، در پاسخ به سوال خبرنگان در خصوص زمان پخش برنامه دورهمی با حضور احسان علیخانی اینطور گفت که :

احسان علیخانی مهمان آخرین قسمت این فصل دورهمی می‌شود و برنامه ویژه دورهمی روز ۳۰ اسفند و بعد از سال تحویل از شبکه نسیم پخش می‌شود.

او در ادامه نسبت به آغاز فصل جدید برنامه خندوانه از بیستم اسفند نیز اشاره کرد و گفت در مراحل تولید پروتکل های بهداشتی رعایت شده است و تماشگران حاضر در استدیو از ماسک استفاده می کنند.

 

احسان علیخانی در ویژه برنامه دورهمی برای سال تحویل 1400
احسان علیخانی در ویژه برنامه دورهمی برای سال تحویل ۱۴۰۰

 

دورهمی در ایام نوروز پخش می شود؟

محمد احسانی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص پخش یا عدم پخش دورهمی در ایام نوروز اینطور پاسخ داد که:

همان‌طور که قبلاً اشاره کردم عید نوروز “دورهمی” نداریم اما قسمت آخر و ویژه فصل چهارم این برنامه تلویزیونی که احسان علیخانی میهمان این برنامه است، روز ۳۰ اسفندماه مقارن با لحظه سال تحویل این برنامه روی آنتن خواهد رفت.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *